Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu: Wiem, że oficjalnie łowiectwo i myślistwo mają dużo bardziej szczytne i zasadne cele niż się większości ludziom wydaje, jednak praktyka jest taka, że dla wielu "myśliwych" to tylko pretekst do sportowego strzelania do zwierząt. Wiem co mówię, bo znam wielu parających sie lowiectwem i zaden z nich nie jest zainteresiwany tradycja, nie ma szacunku do zwierzat czy przyrody, po prostu lubie dziczyzne. No i wódke ;)
@ncpnc: znam wielu mysliwych i takich jak ty mówisz to w sumie nie znam... szkoda ze jacys idioci wyrobili Ci opinię o łowiectwie. A i oficjalnie łowiectwo jest duzo bardziej szczytne i zasadne - a nieoficjalnie też.
@dorotka-wu: Polemizowałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ncpnc: Dopóki nie przeginają, to moim zdaniem jest OK. Z resztą - coś takiego można podciągnąć pod każdy zawód. Ginekolog może to robić by sobie podotykać, policjant bo ma nadzieje kogoś uderzyć pałką ;) Niektórzy patrzą tylko na zabijanie zwierząt, ale nie patrzą ile człowiek robi dla natury i zwierząt.
@dorotka-wu: ahhh już myślałem :D
W sumie to teraz jesteś 4, którą znam z tego zdjęcia :D
Do Oli czasami wpadam na herbatę, Asia ze mną chodziła na kurs sygnalisty i ostatnia to Milena, z tą to tylko się poznałem na kursie dla nowowstępujących :D