Wpis z mikrobloga

@squash1234: ja #!$%@? ,w kazdym wpisie o rozowympasku musi być taka jedna osoba która komus napisze żeby RUCHAŁ KUUURWA BO JAK NIE BĘDZIE CODZIENNIE PO 10 RAZY TO LASKA GO RZUCI BO PRZECIEZ WSZYSTKIE TYLKO CZEKAJA NA TAKIEGO BOLCA HURR DURRRR


a tak w ogóle to normalne ze jak pasek nie chce oglądac meczu (bo nie wszystkie lubią) to cię odciąga, ja mam tak z grami więc w sumie #noonecares
@rybak_fischermann:
---> "Teraz jestem zajęty. Jak coś nie jest super-pilne, to powiedz mi po meczu."

I tyle.

"Chodź zobacz coś w internecie / moje nowe buty" czy "A słyszałeś..." nie jest super pilne. Nic się nie stanie jak zostanie przełożone o 2 godziny.

"Co będziemy robić za... [dwa dni, miesiąc, jutro]" z definicji tak samo.

"Pomożesz mi..." w ogromnej większości przypadków też. Jak ona teraz coś, w czym przydałoby się jej
@krolka89: Normalnie jak bym siebie widzial;) tez probuje zainteresowac swoja rozowa meczem szczegolnie jak Lech gra. Tylko mowi mi ze to nie jest normalne jak wyzywam pilkarzy bo oni tego nie slysza. Ale ja swoje wiem. Jak 1z2 nie dostana pocisku ode mnie to graja padake. Czasami tylko troche sie zapominam i ostatnio np po bramce Gajosa wydarlem sie na cale mieszkanie
-Brawo Gajos Ty #!$%@? #!$%@?!!! XD
Mina mojej rozowej
ja miałam odwrotnie. Czytam w spokoju książkę a niebieski ciągle krzyczał: patrz! Co on robi #!$%@?! #!$%@? zobacz jaka bramka!

i tak cały mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@krolka89: LOL ja podobnie mojej zawracałem gitarę, właśnie mi uświadomiłaś XD a ona sobie siedziała na laptopie spokojnie.