Wpis z mikrobloga

#forvelpunktgsm #heheszki

- Panie no kupiłem wczoraj u Pana GTAV na xboxa i mje nie działa, dziecko zawiedzione na płacz się zanosi. Pan mi jakiegoś piarata sprzedał pewnie, ja chcę zwrot pieniędzy w tej chwili!111!!
- Zacznijmy od tego w czym konkretnie jest problem, rozumiem że Pan zainstalował grę? ( jak wiadomo na x360 są dwie płyty w pudelku GTAV )
- Co zainstalował jak zainstalował przeca po to ja konsole kupił że wkładam płyte i gram, tak mi syn mówił a on się zna prosze pana!
* Wkładam płytę przy kliencie do xboxa, z tego że mam zainstalowaną to mijamy ten proces, gra włącza się normalnie, a klient nagle :
-Panie ale to nie iksboks jest mój jest bardziej kwadratowy pan ma tu inna konsole, pan chce mie oszukac!11111!
* Klient miał Microsft Xbox i chciał na nim odpalić GTAV.. oczywiście oddalił się ze smutkiem na swej twarzy bo ma fajny przycisk do papieru za 119zł( ͡º ͜ʖ͡º)

############################################

Otwieram punkt moim magicznym pilotem, jest godzina 9:00.
9:01 wchodzi ona kobieta wyzwolona, polka z zza granicy znacie te takie co one wyjechały do skandynawii i one są światowe, wielkie i pozjadały wszystkie mądrości świata? Tak to była taka baba, przeczuwałem że dzień nie zacznie się miło
- Prosze Pana, ja tu byłam 3 miesiące temu jak PRZYJECHALAM Z NORWEGII i kupiłam szkło hartowane do mojego s6 e d g e i od początku tu był paproszek i ja tak naciskałam ten paproszek i szkło pęklo, chciałam złożyc reklamacje.
- Po pierwsze mamy paragon?
- No oczywiście że NIE, jak mnie moze Pan nie pamiętać byłam tu 3 miesiace temu jak przyjechalam z NORWEGII !!
- Przepraszam, ale nie jestem w stanie spamiętać setek klientów którzy przewijają się tu codziennie, a bez paragonu nie moge przyjąc reklamacji, bo skąd mam pewność że nie kupiła tego Pani u konkurencji? A do tego jeżeli od początku było coś nie tak to trzeba było przyjść od razu w ten sam dzień.
- ALE TAK NIE MOZNA, za gramanico to jednak lepiej tam by mi od razu wymienili bez gadania, ale w polsce bieda to was nie stac zeby mi to chinskie szklo wymienic, zobaczy pan za takie traktowanie to ja was obsmaruje w internecie, ZEGNAM!

#forvelpunktgsm
  • 10
@mOOd: wiem jakie ma zdanie uokik i nigdy nikt nie powoływał się na świadków zdarzenia bo jak wiesz przez taki punkt przewija się dziennie setki, jak nie tysiace osób i raczej trudno o świadka:) Z resztą kończę dyskusjję z Tobą bo to co wyczytasz w google nie równa się z tym jak jest naprawdę: )