Wpis z mikrobloga

Mirki obserwujace #leagueoflegends jest pomysł. Mogę jutro odpalić kilka godzin streama na #twitch, w którym będę grał na pięciu różnych kontach (nie jednocześnie). Idea jest taka żeby pokazać różnice między różnymi tierami i wskazać najlepsze sposoby na wygrywanie gier w brązie, srebrze, goldzie, platynie i diamencie. W tej kolejności. Potem robię z tego film na #youtube z kompilacja całości. Oczywiscie cały czas odpowiadam na pytania z perspektywy gracza Ligi Legend z sześcioletnim stażem (od 3 lat w diamencie). Ktoś jest zainteresowany? Jakieś sugestie?
  • 21
@Haraj: @pan_japk0: No ale najpierw trzeba dużo grać tymi postaciami, aby się nauczyć. Więc takie błędne koło. Choć wtedy lepiej uczyć się na normalach. Bo chyba nic bardziej nie wkurza jak typ gra pierwszy raz jakąś postacią i robi 1/14
@Nemesh: a ja polecam przestać się tym przejmować, odkąd mam takich w dupie to i nie denerwuje się podczas gry a i czasem sam coś nowego sprobuje, co nie zawsze wyjdzie.
@kAdi: W takim razie na starcie trzeba wszystkich z mutować, bo tak Cię obleją jadem, że odechce Ci się grać. Ja sam przyznaję, że mogę zagrać ze trzy gry na raz, bo psychika mi wysiada, gdy trzeba się użerać z tą dzieciarnią.