Wpis z mikrobloga

@progressive: @cofko: wiem że z dupy zacząłem temat, ale trafiłem na wątek na reddicie

czyli pozostaje tor albo własna produkcja:/

ktoś z was próbował, jak działa na umysł i ciało, tak mistycznie jak to w internecie opisują ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@robin135: Ayahuasca to nie zabawka, to nie jest coś jak marihuana. Trip po tym wcale niekoniecznie jest przyjemny, a zmiany w osobowości mogą być znaczne. Jeśli naprawdę chcesz tego spróbować, to sugeruję się dobrze zastanowić i dobrze dokształcić. Wtedy będziesz wiedział skąd i co wziąć i kupić. Na mirko raczej takiej specyficznej wiedzy nie dostaniesz.
  • Odpowiedz
@robin135: No coż, czy warto to trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Ogólnie warto, jesli kręcą cie takie klimaty. Przejrzyj choćby tagi #ayahuasca i #dmt na wykopie, to pewnie znajdziesz trochę zajawek (była laska co opisywała swój trip po polsku na youtube, było tu co najmniej dwóch kolesi, którzy odbywali sesje i robili ama). Poza tym przejrzyj odpowiednio subreddity dmt i ayahuasca, oraz stronę dmt-nexus.me
  • Odpowiedz
@robin135: w Groningen w NL w zeszłym roku widziałem aye, można tez w Amsterdamie pojechać na sesje. Ogólnie nie przyjmuje się tego samemu bez odpowiedniego przygotowania organizmu bo się można przekręcić... A tak po za tym to już wyższa forma ćpania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz