Wpis z mikrobloga

@fenomenalnie_miotam: @nosmis: Bo chińczycy inaczej podchodzą do Doty. Oni grają jakby mieli trafić do obozu za przegraną, zachodnie teamy mają większy dystans do gry i to właśnie dlatego zachód cały czas jest większą potęgą niż Chiny w Docie. BO poza IG nie maja nic. Zachód ma Dignitas, Alliance, Liquid, NaVi. LGD może wyjść z grupy (bo same #!$%@? teamy), ale na właściwym international obskoczą #!$%@? bo też się liczy pewna
@nosmis:

Chociaż najbardziej znana akcja w docie 2 skończyła się porażką skośnookich ale tam zadecydował głupi błąd


yt mi się #!$%@? czy przez pierwszą (najważniejszą) minutę jest gorsza jakość niż potem? Nic tam nie widać :/

Swoją drogą śmiesznie to wygląda, bo chińczycy mają nad głowami flagę ChRL i wydaje się, że naprawdę grozi im obóz za #!$%@?ą akcję :D
@fenomenalnie_miotam: @KochanekAdmina: Też myślę, że Chińczycy zdominują w tym roku internationala LGD z IG na dwóch pierwszych miejscach. Kiedyś czytałem jakiś wywiad z Chuanem w którym mówił coś w stylu, że jeśli przegrają jakikolwiek mecz to tylko przez własne błędy a nie przez to, że któraś drużyna jest od nich lepsza, takie mają o sobie mniemanie.

Znalazłem ten wywiad, nie mówi tam tego wprost ale ja tak to zrozumiałem. http://www.gosugamers.net/dota2/features/3180-chuan-we-can-only-lose-to-ourselves
@KochanekAdmina: Nie no 3 miejsce w zeszłorocznym internationalu, 3 miejsce na G1 (mówię tu oczywiście o LGD.ch) i kilka innych zwycięstw w chińskich ligach wcale nie świadczy o tym że LGD to dobry team. O docie 1 nie wspomnę bo tam też nieźle grali. Ale nie ma co gdybać zobaczymy jak to będzie na TI3, może przecież wszystko się odwrócić i taki mausposrts wygra. Na tym właśnie polega dota :).