Wpis z mikrobloga

TO JEST NASZ MINISTER OBRONY

Antoni Macierewicz podczas ,,konferencji" w toruńskiej Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej (tej rydzykowej oczywiście) na pytanie odnośnie nielegalnych eksperymentów z bronią elektromagnetyczną na Polakach odpowiedział tak:

Do mnie jako posła zgłaszali się ludzie, którzy twierdzili, że byli poddawani takim badaniom - zupełnie poważnie zaczął Macierewicz. Jak stwierdził problem jest mu znany od co najmniej 15 lat, kiedy to takich osób zgłosiło się do niego "co najmniej dziesięć". I choć "w większości wypadków przyczyny były inne niż związane z eksperymentami", to "charakterystyczne, że koncentruje się to w dwóch obszarach: to Dolny Śląsk w okolicach Legnicy i województwo zachodniopomorskie". Oraz: "być może zjawisko jest szersze. My takie analizy teraz robimy, żeby zidentyfikować, gdzie są ludzie skarżący się na tego typu dolegliwości i gdzie są tego typu sytuacje i myślę, że gdzieś za pół roku będę mógł odpowiedzieć coś więcej. Ale z tych ułamkowych informacji, jakie do mnie dotarły, to Dolny Śląsk, okolice Legnicy i ziemia zachodniopomorska to są takie obszary, gdzie nasilnienie takich skarg jest największe.


Przecież to jakieś szaleństwo Zaraz podniosą się głosy, że nie mógł jakiejś kobiecinie odpowiedzieć wprost, że nie ma dowodów itd. Bzdura, mógł i powinien przeciąć takie #!$%@?. Ale prawdopodobnie, ktoś sugerujący rozwalenie samolotu za pomocą rozpylenia mgły, jest w stanie i wierzyć w używanie przez służby, Rosję i Niemcy fal elektromagnetycznych w celu likwidacji Polski.

Macie #!$%@? swoją dobrą zmianę. Wariat na czele wojska.

LINK

#bekazpisu #wariaci #niewiemjaktootagowac #macierewicz #wojsko #pis #dobrazmiana
  • 36
  • Odpowiedz
@Wolnosciomierz: GW podała pełną wypowiedź Macierewicza, więc nie ma mowy o manipulacji.

- Do mnie jako posła zgłaszali się ludzie, którzy twierdzili, że byli poddawani takim badaniom - zupełnie poważnie zaczął Macierewicz. Jak stwierdził, problem jest mu znany od co najmniej 15 lat, kiedy to takich osób zgłosiło się do niego "co najmniej dziesięć". I choć "w większości wypadków przyczyny były inne niż związane z eksperymentami", to "charakterystyczne, że koncentruje
  • Odpowiedz
@Merytoryk: to przypomniało mi pewną historię, którą opowiadał mój tata. Kiedy studiował, musiał ukończyć szkolenie wojskowe (bodajże 3 miesięczne) wraz z kolegami i koleżankami z roku. No i mieli zajęcia z jakimś kapralem. Tata był (na szczęście nadal jest) niezły śmieszek i spytał tego prowadzącego kaprala, że słyszał i tu cytat "niemcy rozpylali nad polską mitochondria podczas IIWŚ", na co ten kapral odpowiedział: "tak, tak, słyszałem! Straszna broń..." :D :D
  • Odpowiedz
@Merytoryk: nic z tego cytatu nie pasuje do twojej konkluzji. Czemu te wszystkie komentarze dostają dziesiątki plusów tylko dlatego że obrażają Macierewicza? Jesteście debilami tyle mam wam do powiedzenia
  • Odpowiedz
@SerCheddar: Zasada jest taka. Neuropa obraża polityka prawicy (podstawnie, bezpodstawnie, nie ważne). Plusują intensywnie, żeby dostało się do gorących. Następnie nieobeznany z tematem przechodzeń również rzuci plusem bo tak fajnie przecież jest z kogoś kpić i szydzić. Szczególnie zabawne jest to, że klasą i wiedzą Macierewicz przerasta o mile wszystkich w/w. Nie bez znaczenia jest również wieloletnie dorabianie mu gęby i robienie zeń czarnego luda. Ci bardziej oczytani z kolei,
  • Odpowiedz
@Merytoryk: link
Skoro żadne prawa fizyki tego nie wykluczają a silny impuls elektromagnetyczny faktycznie może zaszkodzić systemowi dystrybucji energii elektrycznej domniemanie, że nikt niczego takiego nie bada to jakaś kpina.
Jak świat stary tak ludzi poszukują lepszej i nowszej broni, której nikt inny nie ma. Na świecie toczą się wojny teraz, więc i teraz poszukuje się nowych rozwiązań.
Jeżeli masz jakieś przesłanki, że to pic na wodę i Maxwell się
  • Odpowiedz