Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/3068305/muhammad-ali-nokautuje-lewaka-z-bbc-w-temacie-multi-kulti-polskie-napisy/

Trzymajcie mnie... Niech mnie ktoś otrzeźwi. Mamy 2016 rok. Portal wykop.pl

Epokowy wniosek wypoku uwaga:

NIE MOŻNA MIESZAĆ RAS, BO RÓŻNE GATUNKI PTAKÓW SIĘ NIE MIESZAJĄ XDDDD

45 #!$%@? lat progresu od czasu tego wywiadu. Jak grochem w ścianę. Elvis, Lennon i Yoko Ono, Keanu Reeves, Barack Obama == ludzie z patologicznych związków.

A z resztą #!$%@? z celebrytami. Co z dosłownie SETKAMI milionów ludzi na całym świecie z wielorasowym pochodzeniem?

Na zdjęciu poniżej Olivia Munn (pochodzenie Europejskie i Azjatyckie), ZDEGRADOWANA I ZNISZCZONA SWOIM WIELORASOWYM POCHODZENIEM:

#shitwykopsays #neuropa
Pobierz Holiday - http://www.wykop.pl/link/3068305/muhammad-ali-nokautuje-lewaka-z-bbc-w-tema...
źródło: comment_G088stF5qxLc6mmUdho452eTkgyY2MAH.jpg
  • 101
@Holiday: Gimbaza i życiowi nieudacznicy wykopują antynaukowe brednie, a Ty się dziwisz. Żadna nowość, jakbyś napisał w HTMLu stronę w 5 minut, na której byś karkołomnie dowodził, że biali ludzie są potomkami legendarnej rasy panów, to też byś na główną w 20 minut trafił. Po prostu idioci lubią słyszeć coś, po czym mogą pierwszy raz poczuć się lepszymi. Bo w szkole słabe oceny, policja goni za niewinność, dziewczyny nie chcą nieudaczników,
Muhammad Ali ma IQ 78, mimo że to więcej niż IQ przeciętnego wykopka, to nadal poważne braki umysłowe.


@lerner: Ale cały czas typowe dla Afroamerykanów. Jak widać setki lat mieszania się z białymi im nie pomogły. Chcesz aby twoje dziecko miało sporo niższe IQ? Proszę bardzo, mieszaj się z murzynami. Chcesz czegoś przeciwnego? Są Azjaci.
Bzdura, ich przeciętne IQ to 85-90.


@lerner: Różnica siedmiu do dziesięciu punktów mimo, że spora mieści się w normie.

co ty człowieku wygadujesz, o jakim moim mieszaniu się z murzynami mówisz, co mają do tego moje hipotetyczne dzieci?


Jeśli nie wiesz co mają hipotetyczne dzieci do mieszania się ras to wspólne potomstwo z murzynami by dużej różnicy w twoim przypadku nie robiło.
@Holiday: @Emes91:
Trochę wam współczuje, mimo tylu wykopów, zamiast poświęcić chwilę na myślenie, wolicie pisać kompletne głupoty.
Dla mnie przykłady z ptakami są bardzo jasne i oczywiste i WCALE nie chodzi o rasy/gatunki/odmiany jako tako.
Każdy ptak ma określone zachowania, co lubi itd. I o to i tylko o to chodziło. Tak samo u nas - czarni mają swoje nawyki, przyzwyczajenia, mowy, gesty, ruchy, lubią co innego, praktycznie we wszystkim
Jeśli nie wiesz co mają hipotetyczne dzieci do mieszania się ras to wspólne potomstwo z murzynami by dużej różnicy w twoim przypadku nie robiło.


@Songox25: Jeśli z mojego postu o IQ Aliego potrafisz wywnioskować, że chce mieszać się z murzynami i oszacować wpływ tego "faktu" analnego pochodzenia na moje potencjalne dzieci, mogę ci powiedzieć tyle, że w twoim przypadku nawet małżeństwo z koreańską doktorantką nie pomoże twojemu potomstwu.

Choćbyście nie wiem
@Loloman: Ale wiesz, że wśród białych znajdziesz takie same różnice jak między czarnymi, a białymi? Czym się różni biały sebix od czarnego Tyrona? Niczym, jeden i drugi słucha dla mnie dziwnej muzyki, mają dziwne gesty i mowę.

@Holiday: Najlepsze jest to, że większość facetów wykopujących tamto znalezisko od razu by miało sztywno w portkach, gdyby uśmiechnęła się do nich seksowna Azjatka lub latynoska.