Wpis z mikrobloga

#ageofmythology #problemzgra #dll #steam #pytanie
Witam mam problem z Age of Mythology Extented Edition, gra w ogóle się nie uruchamia, wywala błąd api-ms-win-crt-runtime-l1-1.0.dll
Robiłem reinstalacje C++ 2015 Redistributable (x64) - 14.0.23026 nawet weryfikacje plików przez steam, usuwałem aoem.exe itp według poradników z google jak to naprawić. Ktoś miał podobny problem i poratuje ? Proszę (,)
R.....a - #ageofmythology #problemzgra #dll #steam #pytanie
Witam mam problem z Age ...

źródło: comment_dxG7UtAJbrRLeEKDTjgpYixMYWarYfzb.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Rostagma: Nie miałem problemu z tą grą, ale wielokrotnie miałem problemy z visualami i frameworkami. Chyba tylko z visualsem udało mi się porozumieć. Usuń wszystkie bez wyjątku pakiety C++ i instaluj po kolei od najstarszego.
  • Odpowiedz
@Rostagma: No to ciężka sprawa. A była jakaś aktualizacja gry niedawno? Może spróbuj jakąś wcześniejszą wersją gry? Ewentualnie przywracanie systemu. Ja jak miałem takie niewyjaśnione problemy to ratował mnie tylko format, żadne poradniki niestety :(
  • Odpowiedz
@Rostagma: to samo mieliśmy w domu na jednym kompie. w sumie z czasem samo się naprawiło po wymuszonej aktualizacji gry, ale do tego czasu jechaliśmy na patchu beta (wcześniej próbowaliśmy wszystkie wymienione w necie sposoby). wejdź na steam we właściwości (PPM w biblioteczce), później zakładka beta i wybierz któryś 1.cośtam- nie pamiętam dokładnie który, bo wtedy był tylko jeden... w razie czego próbuj inne do skutku. po wybraniu patcha i zapisaniu
  • Odpowiedz