Wpis z mikrobloga

#craftbeer
#piwo
#browarhipster

#browarbrodaczcwel znow aferkuje, juz chyba tylko to im pozostalo, niby niewazne jak, wazne aby mowili, ale to musi sie kiedys skonczyc

http://browarwasosz.pl/oswiadczenie-browaru-wasosz-w-sprawie-piwa-piateczek-z-browaru-brodacz/?age-verified=9a660edac1

P.S. Zawsze uważaliśmy, że dobre piwo obroni się samo, a zabiegi marketingowe powinny ograniczać się do opowiadania o trunku lub aktualnych pracach w browarze.


brawo
Pobierz RomeYY - #craftbeer 
#piwo
#browarhipster

#browarbrodaczcwel znow aferkuje, juz ...
źródło: comment_zb8QtO2VoB06J0DtFteAjFioWkRD7bwV.jpg
  • 15
@RomeYY: Jak już wczoraj wspomniałem - browar ściema. Od samego początku piwo smakuje jak woda (piłem 2 i pół piwa, więcej nie kupiłem). Jak widać wyżej wszystkie piwa to jedno i to samo. Właściciele chcieli złapać extra klientele za pomocą sławnych postaci ze świata YT, ale po pierwsze im to nie wyszło, a po drugie (nie oszukujmy się), fani Wiesława W. czy Mietka to w większości gimbaza, a chyba do osób
@Peter_Mountain: Piwa Brodacza są lipne, więc jak widać się kolo wziął się za marketing i zaczyna bić pianę. Te piwa zaczynają sie pojawiać w materiałach popularnych vlogerów, ostatnio to ktoś na jednym z blogów podrzucił link, gdzie ta gimbusiara z yt lisica czy jakoś tak prezentuje butelkę Brodacza. Nie mniej jednak nie wydaje mnie się by pod sklepami nagle pojawiały się kolejki gimbazy i pokolenia "majkrafta". Takim papierkiem lakmusowym był Browar
@RomeYY: Oglądam gównoburzę. Ale te pytania... kiedyś były spoko, teraz to gimbaza pełną garścią. Zamiast pytań o polskie browary przechodzą takie w stylu "Piłeś nowego hehemotha? Nie podajesz ręki diabłu?" MASAKRA!