Wpis z mikrobloga

mysle, ze wiekszym problemem są właśnie ludzie, którym broda źle rośnie i tego nie widzą, czyli właśnie przywołane już tutaj łoniaki albo jakeś asymetryczne wyrosty, straszna sprawa


@siema_mordo: jak znajomy, który do tego średnio co 2 dni postuje na fb motywatory typu "jak się nazywa człowiek bez brody? kobieta" xD
@Shade_: bo nie kazdy moze miec pelna brode. niektorym rosnie nieregularnie lub jest bardzo rzadka itp. jest to cecha dziedziczona. jednak sporo zalezy od wieku, niektorym np dopiero po 30 sie zarost natyle zagesci ze moga sobie pozwolic na zapuszczenie brody, a jeszcze inni cale zycie beda mieli zarost wygladajacy jak zapalki wbite w gowno.
@Shade_: koledze wyzej chodzi pewnie o to ze jego oponent po swoich przodkach odziedziczyl predyspozycje raczej do dziewiczego wasa lub innego #!$%@? zarostu niz do pelnowartosciowej brody. bo prawda jest taka ze ktos moze miec brode ale jej nie zapuszcza lub chce miec ale nie jest wstanie jej zapuscic.
@Shade_: napisales 3 guwno posty i chcesz mnie uczyc merytoryki( ͡° ʖ̯ ͡°) jak nie potrafisz zrozumiec slowa pisanego to moze pora sie przeniesc na kwejka czy cos podobnego?
@Shade_: w czym nie mam racji? w tym ze niekazdy moze miec brode? czy moja interpretacja "#!$%@? genow"? jak narazie to ty niczego wartosciowego nie napisales poza jakimis #!$%@? bez jakijkolwiek wartosci. zarzucasz mi nieprawde bez jakiegokolwiek argumentu.
@bear2112: Tu nie chodzi o kwestę racji, ja chce uzyskać odpowiedź w kwestii genów, dlaczego pytany uważa za ktoś kto nie ma predyspozycji do gęstego zarostu na twarzy ma #!$%@? geny... Z punktu widzenia nauki i wiedzy powszechnej odpowiedź jest bardzo prosta, typ jest prymitywem który za późno z drzewa zszedł, a Ty go próbujesz bronić w imię czego ja się pytam?