Wpis z mikrobloga

@alilovepl: nie chodzi mi o to jak kupować bo to wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi mi o jakość butów, ewentualny koszt, jak długo przesyłka szła i czy mieli dany typ buta na stanie. Po prostu szukam osób które u nich zamówił. Pisałem do nich, pierwszą wiadomość otrzymałem błyskawicznie (podejrzewam jakiś bot który wkleja wiadomość dla osób które pierwszy raz napisały), po jakimś czasie zadałem im
  • Odpowiedz
@majFriend: z opinii z Wykopu i Aliexpress:

- bardziej dbają o klienta - bardziej wyczerpujące odpowiedzi na maila i szybciej
- przed wysłaniem butów sprawdzają je - jak mają defekty to piszą wiadomość, że nie wysylają bo nie chcą mieć problemów
- ceny porównywalne

Ja właśnie jutro u nich zamawiam Nike Flyknit Trainer. U Sary zamówiłem 4-5 par butów.
  • Odpowiedz
@Vojak: a pytałeś już o cenę? Zadałem im kilka ogólnych pytań i już prawie cały dzień nie odpisują, może dlatego że żadnych konkretów nie podałem tylko czy wysyłają z pudełkiem, jakie mają ceny popularnych modeli i czy większość mają na stanie czy trzeba czekać jakiś czas. Sam zamówiłbym kilka par i zależy mi na czasie.
A jak tam od Sary? Wiem że czasem potrafiła wysłać coś kiepskiej jakości...
  • Odpowiedz
@Vojak: ok dzięki bardzo za porady. Mają takie buty na stanie czy musisz czekać? Całkiem spoko są, a cena jeszcze bardziej ( ͜͡ʖ ͡€) muszę coś powybierać i powysyłać im linki
  • Odpowiedz
@alilovepl: A mógł byś mi pomóc w ogarnięci zakupy u sary :) najpierw dała mi link do ali ale nie działa a teraz odpisuje ze muszę zamówić na jej stronie jak proszę o link do tej strony to odpisuje "okej wyśle ci link " i koniec nic wiecej piesze z nią juz tak 9 dni
  • Odpowiedz
@fork75: Coraz gorzej u niej z odpisywaniem.
@alilovepl: Najprawdopodobniej już nie będzie miała sklepu na Alieksspres. Pisała ,że ma teraz bezpośrednio możliwość zapłaty kartą kredytowa, ale żadnych szczegółów na jej stronie nie widzę, a jeszcze nie odpowiedziała na maila jak zapłacić
  • Odpowiedz
@erni901: pokaż co tam za buty chcesz, ostatnio trochę przeglądałem może coś takiego wpadło.
@alilovepl: ok wołaj jakby co. sam pisałem do nich z drugiego konta bo może obrazili się na mnie za to że za dużo pytań zadałem ale tam też nie odpisują. może po prostu trochę roboty mają ostatnio
  • Odpowiedz