Wpis z mikrobloga

@StayAlive: @Dreszczyk: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i5 3570k @ 4.6Ghz, 2x 8GB 2133 CL10, Crucial M550 256 + Crucial BX100 250, MSI Mpower Z77, Cooler Master v700 (rebrand seasonica KM3). Do tego 3TB HDD na USB3 na magazyn. No i wisieńka na torcie, referent EVGA 980Ti. Bez bios modów lata 1450 core (boost)/7.9Ghz mem.

PC w 2D niesłyszalny (kręcą się 2 wentylatory 140mm @ 400 rpm).
  • Odpowiedz
@Lanc: zawsze jak patrzę na zdjęcia z chłodzeniem wodnym to ciekawi mnie coby się stało jakby gdzieś zaczęło przeciekać, przykładowo na łączeniu z procesorem i zaczęło kapać na grafikę. Miałeś taki przypadek? Grafika do wyrzucenia czy jest tam jakaś kosmiczna technologia i płyn jest jakiś specjalny? Co to za głośniki?
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: płyn mi raz pociekł, bo za słabo dokręciłem jedną złączkę. Generalnie według producenta płyn sam w sobie nie przewodzi prądu. W każdym razie PC tak z mokrą grafiką działał z 30 minut i nic się nie stało. A, że to akurat było odpowietrzanie to po 30 minutach chciałem dolać płynu do reza i się trochę zdziwiłem jak zobaczyłem mokrą grafikę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie na
  • Odpowiedz
@Lanc: Ale mogłeś się już pokusić o akryl zamiast męczyć się z tymi wężami - gięcie to nic trudnego jak się dobrze rozplanuje. BTW jak się sprawują te bloki do 980Ti? Bo jak nie wyjdzie w wakacje nic wartego uwagi to się zastanawiam nad nim w SLI, oczywiście zwodowane.
  • Odpowiedz
@streetpunkpl: akryl cenowo wychodzi x5? A tak to węże wyszły 70 zł, a złączki używane po taniości kupiłem (16 sztuk za jakieś 90 zł). Już i tak sama modernizacja wody + obudowa mnie wyszły 1.5k :)

Blok - tak jak pisałem - 41-42* po OC. Więcej czujników GPU-Z nie widzi. Karta super zimna w porównaniu do 290X, która mi do 53* dobijała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kurvvawszystkozajete: jakby ta obudowa nie miała okna to by wyglądało gorzej, bo akurat WC w kwestii wizualnej to się fajnie ogląda jak je zrobi Heat albo Malik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zrobiłem jak zrobiłem bo przy poprzedniej rewizji to byłby wstyd :D
@xerxes931: Eizo FS2333 [;
  • Odpowiedz