Wpis z mikrobloga

Witam, niestety jestem zmuszony oddać (500zl) w dobre ręce roczną suczke rasy Dogo Canario. Suczka jest naprawdę piękna. Osoby chętne o więcej informacji proszę o wiadomość. Suczka posiada rodowód i niestety musi być poddana zabiegowi sterylizacji. #psy
  • 18
  • Odpowiedz
@nama @Carlos_Irwin_Estevez: Sprawa wygląda tak, że posiadam 2 inne psy tej rasy w domu. Nie mam warunków by zapewnić 3 pieskowi takich warunków jak 2 pozostałym. Wiem, że są osoby które naprawdę się zaopiekują Bumą.
Co do sterylizacji to tylko dlatego, że wypada jej macica podczas cieczki . Okolice Jastrzębie Zdrój.
  • Odpowiedz
@Meszu: Co na to hodowca? Pomijając, że argument dla którego chcesz psa oddać jest absolutnie z dupy, sama mam 3 psy aktualnie (ostatni dotarł do nas w grudniu). Nie do końca rozumiem co znaczy, że dwa mogą mieć dobre warunki a jeden dodatkowy nie? Co za różnica tak w sumie?
  • Odpowiedz
Nie oddaje z powodu sterylizacji. Poprostu chce zapewnić jej godne życie. Jestem hodowca , suczka została po ostatnim miocie. I tak już minol rok..... Rodowód wydany przez ZkwP. Wiem że argument z dupy.... Jak już mówiłem chce jej zapewnić jak najlepsze warunki.
  • Odpowiedz
@Meszu: jeśli jej problemem jest tylko sterylizacja – zrób zabieg, i sprzedaj – jesli nie możesz jej zatrzymać, ale za o wiele wyższą cenę niż 500 zł. Za tyle to pseuduchy sprzedają. Wyższa kwota sprawi że pies trafi do osoby która i finansowo może sobie pozwolić na psa, i nie będzie to dla niej "zabawka". Spisz koniecznie umowę. Tak jakbyś normalnie sprzedawał szczenie. I pisz ogłoszenia nie na OLX czy wykop,
  • Odpowiedz
@migdalll:
@nama: Suczka zostanie wysterylizowna. Napisałem tutaj z nadzieją ze znajdzie się ktoś godny. Nie chce zarobić , wartość psa przekracza grubooo ponad 500zł . Szukam jej dobrego domu. Jutro podesle jakieś fotki.
  • Odpowiedz
@Meszu: nie chodzi o zarobek, ale za 500 zł będziesz miał masę patoli do takiej rasy - daj więcej, na prawdę, to nie chodzi o twój zarobek a o dobro psa. Podglądnęłam twoją stronę - piękna mama, z tytułami - gratulacje :) Współczuję sytuacji z młodą :( Ale nie oddawaj jej za 500 zł, i koniecznie spisz umowę przy sprzedaży.
  • Odpowiedz