Wpis z mikrobloga

937 759 - 135 = 937 624

Trzecia z rzędu setka!! :D Wczoraj wieczorem przy ogromnym zmęczeniu wydawało się to nierealne, a jednak!! @Mortal84: Nie mogłam pozwolić byś czuł się zawiedziony!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trasa: #chelm -> Ruda Huta -> Sawin -> Wierzbica -> Cyców -> Podgórze -> Chełm plus dodatkowo parę km nad Żółtańce.

Dziś było wyjątkowo dobrze!! Początek pod zimny wiatr, ale miałam za kim się schować, więc tragedii nie było!! :) Między 40-tym a 50-tym km jakiś kryzys, ale szybko przeszło - trochę żarełka plus zamiana rowerami i można było lecieć dalej!! :D Cały czas piękne słoneczko, błękitne niebo i moje jaranie się wszystkim dookoła - na rowerze świat taki piękny!! XD Kolejna świetna wycieczka i 350 km przez trzy dni wpadło!!

#rowerowyrownik #100km
źródło: comment_HryOlCulGqPTKYcU5z65TRro96weK8ui.jpg
  • 25
@mikolajeq: Super!! Będzie tylko lepiej z formą!! A do Krupego się wybrałeś? Bo chyba pytałeś ostatnio o moją trasę? :)

@metaxy: Pamiętam!! ;) Tak prawdę mówiąc to od Ciebie się to wszystko zaczęło!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@faramka: Przypomniało mi się, podczas jazdy, co napisałam w sobotę i miałam nadzieję, że Was odrobinę zaskoczę!! :P

@cm123: Dobrze, że się weekend skończył, bo bym się
@Kejcia26: wybiorę się na pewno ale jeszcze za wcześnie na to, ciekaw byłem czy pod tą górkę krasnostawską się wspinałaś która jest za rejowcem, na razie muszę się rozjeździć miałem nieplanowaną 3 miesięczną przerwę ale jeżeli pogoda tak dalej będzie dopisywać to będę jeździł codziennie. Jeszcze raz gratki wyniku!