Wpis z mikrobloga

#dxseat #dxracer #akracing #arozzi

Pytanie skierowane do użytkowników tych foteli. Mając 182cm wzrostu jest szansa aby oparcie tego fotela było również na wysokości głowy? Czy kończy się ono gdzieś na wysokości barków? Oraz zauważyłem, że przy tych fotelach jest maksymalny udźwig i co to może oznaczać, czy jak kupie fotel do max 100kg a waże 105kg to teleskop będzie się zapadał czy coś innego może się pojawić ?
  • 7
@Fotele_DXRacer: a ile cm wysokości ma oparcie jeżeli już rozmawiamy ? :D w modelach Nitro i Aero oraz w tym modelu turbo? Bo nie ukrywam ze najbardziej zależy mi na wysokości oparcia i o możliwości nachylenia oparcia w przód (nie w tył) aby siedzieć jak najbardziej prosto (problemy z kręgosłupem), niestety nie mam nikogo ze znajomych ani w pobliżu tego fotela aby go przetestować a większość artykułów na internecie to artykuły
@Fotele_DXRacer: okej, dzięki za informacje ;-) najbardziej pasowałby mi w takim razie model aero, ale jednak nie jestem przekonany aby wydawac 1300zł na niego :/ a nie moge nigdzie znalezc testu ktory by mnie przekonal ze jednak warto :/