Wpis z mikrobloga

Istnieje w PiSie jakiś rozłam/grupa posłów którzy są za publikacją wyroku TK i jak najszybszym zakończeniu sporu o trybunał?


@b0b3kpl: O ile by istnieli, to już dawno nie byliby w PiSe. To jedna z tych autorytarnych partii, gdzie najmniejsze wychylenie poglądowe, skutkuje skróceniem o głowę.

Są na pewno posłowie od Gowina, ale oni nie są rozłamowcami.


@Primusek: Bo to zwykli koryciarze. Co innego mówią, a co innego robią.
@mich2406: Dlaczego? Wołam @stekelenburg2 aby potwierdził.
@Adam_Wolf: Też mam wrażenie że PiS to rój umysłu podążający za wolą prezesa. Boję się że ten obraz jest fałszywy, dlatego pytam.
@RobotKuchenny9000: Czy ich głos był na tyle silny że przebił się do jakiegoś wywiadu? Masz może jakieś materiały czy tylko wydaje ci się że w tych kręgach są ludzie o odmiennym zdaniu?
@b0b3kpl:

Czy ich głos był na tyle silny że przebił się do jakiegoś wywiadu?

Nie, a na pewno nie dość szybko. Każda frakcja która się wystawi jawnie przeciwko zamierzeniom Kaczyńskiego dostaje po dupie od innych frakcji które mogą na tym zyskać. Dlatego Szydło ma nadzorcę w postaci pani Kempy co by czegoś nie odwaliła wbrew planom ;]

Masz może jakieś materiały czy tylko wydaje ci się że w tych kręgach są
@b0b3kpl: gupotki, jest wręcz przeciwnie. Wystarczy zastosować prawo, tj. opublikować wyrok oraz niech Dudałek zaprzysięgnię sędziów i problem jest rozwiązany.


@stekelenburg2: niet, to nie oznacza rozwiązanie problemu tylko sytuacje WIN dla libtardów, któy rozpoczeli cyrk z TK włąśnei po to by sobie udzergać kilku 3-5 sędziów ;)
kompromis jest wtedy gdy są2 strony niezadowolone a to co ty podajesz oznacza wygrane libtardów tym konflikcie.
@RobotKuchenny9000: Dzięki za link. Przeczytałem i stwierdzam że smutne jest życie posła PiS którego poglądy odstają od poglądów prezesa. A nie wiesz może czy była jakaś ustawa, przy której ktoś się wyłamał i głosował niezgodnie z kluczem?
@b0b3kpl:

A nie wiesz może czy była jakaś ustawa, przy której ktoś się wyłamał i głosował niezgodnie z kluczem?

Nie. To byłby koniec takiej osoby w PiS który jest właśnie silny dzięki dużej dyscyplinie aktywu i braku tendencji do wyłamywania się :]