Wpis z mikrobloga

@franek-pokrywko: Piszesz tak jakby w Polsce nie można było wyrazić swojego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Apropo jak już jesteśmy przy wyrażaniu swojej opinii widziałem w internecie jak młody chłopak wyrażał swoją opinie na ten temat.... prawie go nie zlinczowali, podobnie było jak jaja robił sobie chłopak z pyta.pl Tak walczą o wyrażanie swojego zdania?
Gołym okiem widać że pewna grupa ludzi w Polsce czuje ból tyłka
@sarcev: piszę, bo wyrażanie własnego zdania przyrownales od razu do chęci wywołania zamieszek
za pierwszego PiSu trudno było 10 tys na demonstracjach przeciwników zgromadzić, więc początek całkiem udany
tekst o bólu dupy i korycie całkiem zużyty
@grubson234567: #!$%@? tych szczekaczy, prawilny obrazek wrzuciłeś. W życiu nie byłem na żadnym marszu KODu i ani złotówki bym nie przelał na ich działalność ale #!$%@? mnie zwykłe zakłamywanie i przeinaczanie informacji w Dzienniku Telewizyjnym i innych mediach opanowanych przez dobrą zmianę. Nie po to ściągają ode mnie haracz w postaci abonamentu, żeby jeszcze ludziom te kłamstwa serwować.
@bigkangoo: nie przyjedzie no chyba że będzie ciepło i dużo ciekawskich przyjdzie bo pomyślą że to jakiś koncert ^^
@znikam5: już widzę jak ten abonament płacisz, wiele osób płacze o abonament a widzieli go chyba tylko w telewizji.. albo na wypoku. Co nie zmienia faktu że masz rację i propaganda tutaj działa w drugą stronę niż na tvn24