Wpis z mikrobloga

Z ciekawostek. Kolegium sędziów prowadzi statystykę, coś a'la "niewydrukowana tabela" i liczą któremu zespołowi w pierwszej lidze najbardziej się pomaga. Co ciekawe najczęściej sędziowie mylą się na niekorzyść Arki Gdynia, a najrzadziej na niekorzyść Zawiszy Bydgoszcz. Osuch pociąga za sznurki :D #pierwszaligastylzycia #pilkanozna
  • 12
  • Odpowiedz
@Adams_GA: 2-3 sezony temu widziałem tabelę ligi angielskiej w której uwzględnili bramki nieprawidłowo zaliczone (te odjęli od wyniku meczu) i nieprawidłowo niezaliczone (te dodali) i wyszło, że Arsenal powinien mieć ok 10 punktów więcej niż miał i był liderem pokrzywdzonych. Z tego co kojarzę nie liczyli potencjalnych bramek z niepodyktowanych karnych, "efektów" niesłusznych kartek itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Bober: niestety taki urok futbolu ja nie pamiętam żeby jakiś błąd poza wczoraj wpłynął na wynik meczu. powtórki niewiele zmienią bo często są takie sytuacje ze nawet po powtorkach nie widać
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Powtórki powtórkami, bo pomogą rozstrzygnąć te największe babole i symulki, gorzej z ich wprowadzeniem w życie. Zgodnie z zapowiedziami do tych najważniejszych rozgrywek ma wejść w sezonie 2017/2018. Jeżeli będzie to technologia nawet tańsza niż goal-line, to w Polsce pewnie trzeba liczyć się z tym, że 2020 rok to realny termin.
Przecież Drągowski zdąży zakończyć karierę zanim to wejdzie do I ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Polsce pewnie trzeba liczyć się z tym, że 2020 rok to realny termin.


@jeerrry: według mnie w Ekstraklasie może wejść w życie już dzisiaj. W pierwszej lidze jakoś w 2050
  • Odpowiedz