Wpis z mikrobloga

Mam 80 knighta na Efidii i 40+ na Valorii. Skille gówno, eq nawet ujdzie. Gra ktoś? Ostatnio pogrywam na #mirkots i mi się rl zachciało bo mało ludzi już na mirkowym (,) Facc, ale jakby była ekipa zawsze można miesiąc pacca machnąć, bo skille śmierdzą tak z 75~ :( ktoś, coś? xD
#tibia #tibiazwykopem
  • 20
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: Na Valorii jest parę osób, co pykają i z chęcią przyjmę kolejne twarze do listy vip : ) Mamy poziomy niewiele wyższe od Twojego więc można się razem gdzieś wybierać. Mój nick Amai Hachimitsu :)
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: Dzisiaj sie konczy, zastanawiam sie nad odnowieniem. Kupilem glownie by offline training wykorzystac i moc sobie zrobic zakupy, bo paladyn ciezko ma na faccu z amunicja czy cos a na markecie wyzysk :) sam nie mam duzo czasu na gre ale nigdy na RL daleko nie zaszedlem wiec ciekawy swiata jestem : D fajnie byloby cos pohuncic w grupie, nawet facc area, toz niskie poziomy mamy : P
  • Odpowiedz
@Amasugiru: da się bocić, czy raczej ręcznie lecisz? Jakby był jakiś druid/sorc w teamie, to skill by się przydał xD szkoda mi na razie pacca kupować, eq jako takie mam, ale skille nędzne ;/
pobociłbym ale nie mam nawet bota, kidyś ng latało, teraz pewnie wykrywalne
  • Odpowiedz
Nie znam sie bo nie botuje i wrecz gardze botami. Tibia jest na tyle prosta teraz ze nawet bez duzej ilosci czasu mozna cos powbijac. Jak chcesz skille to ustaw balanced fighting i po prostu exp. nie bedziesz tak szybko zabijal potworow, wiec skille beda wpadac. Tak sie to robi obecnie. Z pacciem to mozesz zrobic jak ja, kupic na 10 dni chociaz za te 12 zl i podskillowac, zrobic jakies przydatne
  • Odpowiedz
Myslę, że 4 można spokojnie zaliczyć. Sa gracze pacc i facc i podobnie do Ciebie, wiekszosc gra weekendami.
Ekipe zaczal zbierac @saxovic ale teraz jakas przerwe ma, jak wroci mozna sie dopytac ile osob faktycznie tworzy ekipe.
Na ten moment zapraszam do gry :) jestem jeszcze online wiec moge w czyms pomoc, jakies eq tez moze pomoge skolowac :)
  • Odpowiedz
@saxovic: Jestem ja, pall, Vott pall chociaz myslal nad kupnem druida, jestes ty, kolege tu tez mamy jednego, sir kluseczka tez jest (facc). przecie juz nawet we 3 moglibysmy cos poexpic na shared. Szkoda ze druida nie ma no ale co poradzisz, zawsze mozna kogo poszukac.
  • Odpowiedz
@saxovic: Nie znam się, ten 54 level co teraz mam to max co miałem w swoim życiu na RL : ) Dlatego też jakikolwiek hunt na coś silniejszego niż smok to mi przyjemność sprawia. Druida poszukać to przecież zawsze można. Wrzuciłeś jeden screen i się odezwało parę osób, zawoła się tak jeszcze raz czy dwa to na pewno ktoś się znajdzie. Vott ostatnio biegał z jakimś randomowym najcikiem na smokach w
  • Odpowiedz