Wpis z mikrobloga

Trwają zapisy na wieczorną grę w Warlight, mapa jeszcze konkretnie nie ustalona. Początek o 19, gramy na dwie grupy! Do tej pory zapisani są:

FilipChG, Anonim1133, Piekarnik, Masakrator2142, Andreen, Namib, Nieinterere, Woyzak, Kozzi, MasterSoundBlaster,

Czyli zostały jeszcze 2 miejsca! (Jeżeli będzie więcej chętnych, możliwe jest utworzenie trzeciej grupy z kolejnymi sześcioma miejscami.)

Zapraszam wszystkich, także tych którzy jeszcze w to nie grali. Grupy będą losowane.

#warlight #stratedzy #strategie
  • 32
@GeraltRedhammer: Jest dużo osób które w to nigdy nie grały. Wczoraj Masakrator2142 który grał w to pierwszy raz, skończył na drugiej pozycji :P Wtorek 13:00 to dla mnie za wcześnie, jeszcze w szkole siedzę niestety :( Jak coś to skorzystaj z mojej spamlisty (znajdziesz w moim ostatnim wpisie)

@MasterSoundBlaster: Jak będziesz pewny to daj znać.

@Destr0: Wystarczy odrobina angielskiego, dasz sobie rade ;) W pierwszej misji na singleplayer masz
@GeraltRedhammer: Co 3 tury dostaje się kartę na dodatkowe 10 armii, to jedyny "ukryty bonus". Reszte armii dostaje się za zdobyte regiony co turę (ale to już chyba wiesz ;)). Planowane rozpoczęcie to 19, jedyne co musisz zrobić to podać mi e-mail użyty do rejestracji.