Wpis z mikrobloga

Jest poważny pomysł na serię filmów, zabieram się za pisanie scenariuszy do nich. Chce je oprzeć na historiach z mirko, a dokładnie z tagu... #stulejacontent i innych takich dramatycznych, gdzie pełno samców beta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aktualnie rozmyślam koncepcje i dążę do tego, żeby w końcu rozpocząć większe prace nad tym (jesteśmy jeszcze w trakcie rozpoczęcia zdjęć nad naszym mini-serialem, no ale, że nie reżyseruje go, a jednak jestem głównym bohaterem ( XDDD) to mam czas na zajęcie się swoim projektem).

Sprzęt, o którym ostatnio pisałem (nie mam czym nagrywać ajć!) póki co nie jest potrzebny, jedyne co, to coś do pisania, a jako, że mam zeszyt do politechniki, to powinno póki co styknąć. Będę się martwić tym raczej kiedy zacznę kończyć pisać. Kilka osób pisało do mnie, że powinienem w tej sprawie zrobić wykopefekt, ale nadal się waham.

Pytanie jest też jednak do Was - które historie mirków związane z zawodem miłosnym Was najbardziej poruszyły lub rozśmieszyły? Macie swoje faworyty? Jeśli tak, to podzielcie się linkiem, mam swój mały zestaw faworytów, ale może się okazać, że przeoczyłem coś o wiele lepszego.

Subujcie tag #reeponagrywa po więcej informacji!

#film #filmy #zainteresowania
  • 5
  • Odpowiedz