Wpis z mikrobloga

@GrzegorzPorada: ja się ciągle zastanawiam. Większość jego filmów to kompletne klapy, część to tylko klapy, na kilku można się nawet pośmiać. Jakim cudem on ma dalej fundusze na tworzenie? Jak namawia inwestorów?
@GrzegorzPorada: skoro tak jest to dlaczego na jego filmy ciągle chodzą ludzie? Ja uważam że niektóre jak np Jack i Jill były słabe, ale Zohan jest zajebisty, boki zrywać, tak samo Chuck i Larry, można się pośmiać, chociaż to specyficzny humor
@ladzik: akurat sporo złego można powiedzieć o jego filmach, ale z tego co wiem to z reguły na siebie zarabiają, chociaż od ładnych paru lat nie nakręcił chyba niczego, co dałoby się obejrzeć bez zażenowania.
@Magnolia-Fan: @Mandras: akurat ja czasem oglądam jakiś jego film w ramach "odmóżdżenia" i nie twierdzę że każdy jeden to dno. Napisałem wyżej że na kilku można się pośmiać. The Ridiculous 6 też nie był taki całkiem zły.
@ladzik: paradoksalnie Sandler jest jednym z najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood (pierwsza 10) więc chyba nie mogą być takie klapy te jego filmy