Wpis z mikrobloga

Mirki z #motocykle, to normalne, że pinlock wytrzymał tylko sezon? Zrobiłem w tym kasku raptem 9 kkm. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzisiaj w zasadzie już po 10 minutach jazdy zaczął parować, mimo otwartych wywietrzników i opuszczonej na maksa szyby w moto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
@localh0st: O ja głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zimie go czyściłem i nie zauważyłem, że po założeniu zaczął odstawać od wizjera. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasin: Przy jakim temp jezdzisz? Ja dzis wybyłem rano przy 3C i pinlock nie dawał rady, w poprzednim kasku też tak miałem przy niskich temp. Zaczyna się od brzegów a jak nie podnosze szybki co jakiś czas (co prawda mocno dłuższy czas) to jedna strona zalatuje parą. Wydaje mi się to raczej normalne
  • Odpowiedz
@tosyu: W tym roku jeździłem tylko dzisiaj i było od 8 do 4 stopni. Z parowaniem miałem już problem w listopadzie, bo w trakcie 250km podróży zaczęły mi już krople wewnątrz ściekać i musiałem jechać z otwartym wizjerem. Po prostu pinlock ma jakiś limit pochłaniania wilgoci i jest poniżej poziomu wilgoci emitowanej przeze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że po regulacji będzie przylegał na tyle
  • Odpowiedz
@kasin: sprawdź czy dobrze uszczelka dociska, najprosciej zdejmij wizjer (nie sciagaj pinlocka), zanurz w wodzie, wyciag i sprawdz czy masz wode pomiedzy pinlockiem a szybka, jak nie masz to moze byc tak jak mowisz :) mam ten sam problem tyle ze przy nizszych temp

  • Odpowiedz
@tosyu: Już się kąpałem i nie chce mi się znowu wody do wanny nalewać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po odpowiedzi localh0st sprawdziłem i okazało się, że odstaje na milimetr :D Już zmieniłem ustawienie i wygląda ok.
  • Odpowiedz