Wpis z mikrobloga

@etui64:
Ponieważ mój komentarz został usunięty, co o czymś świadczy, pozwolę sobie przytoczyć go w formie wpisu,
idąc tokiem myślenia (i pisania)
@pawelmikolajczyk313
Niestety taka jest smutna prawdą że wykop został przejęty przez pisowskich trolli.To co się dzieje przez ostatnie kilkanascie miesięcy
jest nie do pomyślenia. Kłamią, manipulują, obrażają i sieją propagandę przy pełnym przyzwoleniu @wykop i @moderacja . Po aferze banhammerowej zaczęło się od manipulacjami znaleziskami jak już napisałem przy przyzwoleniu moderacji(nie mówię że ten proceder nie trwał wcześniej, ale strasznie się nasilił po aferze). Teraz codziennie można zauważyć jak liczna jest ta grupa. Chcesz merytorycznej rozmowy z nimi? Zgoda z kilkoma da radę ale większość to krzykacze i po prostu trolle.
To jest jakiś dramat.

Fakt, nie inaczej, to jest dramat.
#neuropa #4konserwy #moderacjacontent
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@etui64: Niby my manipulujemy? a może to PiS nami manipuluje? My przynajmniej manipulujemy z niewiedzy a wy manipulujecie specjalnie. Zresztą nawet nie wiem po co to robicie. Myślicie,że ktoś te wasze bajki wierzy? wątpię. Dlatego zanim zaczniesz oceniać innych to najlepiej zacząć od siebie. Troche tez #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@etui64: Mi się bardzo podoba to że oni tak krzyczą że "wykop został przejęty", a większość z nich ma tu konta po parę miesięcy. Ja nie przypominam sobie tych trolli parę lat temu jakoś.
Inna sprawa to ich upragnione opłacanie przez PO, Nowoczesną, Razem, i "Tajne lewackie media i organizacje".
No mam z tego taką bekę że to głowa mała :D Zasada działania jest banalna :
- Piszesz coś niezgodnego
  • Odpowiedz
no to w takim razie spoko xD


@Staruch: Lepiej z niewiedzy niż specjalnie.

Zastanawiające w tym wszystkim jest cos innego. Normalni ludzie mają pracę i nie mają czasu napierdzielać tak jak oni, ani tworzyć, sklejać memów. Nasuwa się więc pytanie kto tu jest opłacany...


@blubi_su: Piszesz tez o @ospen ?
  • Odpowiedz
Ospena to akurat kojarzę od całkiem długiego czasu. Antyklerykał, i ma do tego pełne prawo.


@blubi_su: Tak myślałem,że taka bedzie odpowiedz.

Zastanawiające w tym wszystkim jest cos innego. Normalni ludzie mają pracę i nie mają czasu napierdzielać tak jak oni, ani tworzyć, sklejać memów. Nasuwa się więc pytanie kto tu jest opłacany...


towarzystwo wzajemnej adoracji. Pisowcy opłacani @ospen bron boże wcale nie opłacany to jego hobby.
  • Odpowiedz
Nie można Szanować i lubić Prezydenta własnego kraju xDD


@Usunelem_Konto:
Nie uczyli cię w szkołach że na szacunek trzeba zasłużyć? Sama funkcja jeszcze nie powoduje że sprawujący ją jest godny szacunku. Pomyśl, czasem warto...
  • Odpowiedz
@etui64: Ten człowieczek napisał w swoich gorzkich żalach, że nie da się z "nami" prowadzić merytorycznej dyskusji, po czym usuwał wpis każdego kto nie potwierdzał jego słów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz