Wpis z mikrobloga

@etui64:
Ponieważ mój komentarz został usunięty, co o czymś świadczy, pozwolę sobie przytoczyć go w formie wpisu,
idąc tokiem myślenia (i pisania)
@pawelmikolajczyk313
Niestety taka jest smutna prawdą że wykop został przejęty przez pisowskich trolli.To co się dzieje przez ostatnie kilkanascie miesięcy
jest nie do pomyślenia. Kłamią, manipulują, obrażają i sieją propagandę przy pełnym przyzwoleniu @wykop i @moderacja . Po aferze banhammerowej zaczęło się od manipulacjami znaleziskami jak już napisałem przy przyzwoleniu moderacji(nie mówię że ten proceder nie trwał wcześniej, ale strasznie się nasilił po aferze). Teraz codziennie można zauważyć jak liczna jest ta grupa. Chcesz merytorycznej rozmowy z nimi? Zgoda z kilkoma da radę ale większość to krzykacze i po prostu trolle.
To jest jakiś dramat.

Fakt, nie inaczej, to jest dramat.
#neuropa #4konserwy #moderacjacontent
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ospen:
Tak było, zniknął twój i mój wpis.
Nawet się nie dziwię, irytujące jest że się nie zacietrzewiasz, nie plujesz jadem a mimo to masz swoje zdanie. To takie inne od większości tutaj (:
  • Odpowiedz
@etui64: Nie uczyli Cie w szkołach,że każdy ma inne zdanie na temat drugiego człowieka? To,że ty nie darzysz ich szacunkiem to mnie to tak naprawdę nie obchodzi i nie mów komuś jak ktoś ma żyć i myśleć.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: Prawie każda konserwa tutaj uważa mnie za skrajnego niebezpiecznego lewaka opłacanego przez swetru czy samego urbana. Co jest ewidentną bzdurą oczywiście. Ale taka jest najprostrza strastegia, wykluczyć i ośmieszyć za to że ktoś ma inne poglądy, to strategia SB, przepraszam PiS. Przejęzyczyłem się ;-)
  • Odpowiedz
en człowieczek napisał w swoich gorzkich żalach, że nie da się z "nami" prowadzić merytorycznej dyskusji, po czym usuwał wpis każdego kto nie potwierdzał jego słów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Ospen: Bo się nie da. Wystarczy zobaczyć co wypisuje @blubi_su inni opłaceni ale ty nie lol
  • Odpowiedz
@etui64: Trolle to są z agencji PR od PO/N, jesteś człowiekiem zaczadziałym antypisowską propagandą przeżywającym dysonans poznawczy...
Po prostu Pis wygrał w w młodszych kategoriach wiekowych podobnie jak Kukiz i Korwin. Stąd duża liczba zwolenników tego średniego ale jednak polskiego rządu czego nie można powiedzieć o jakichś agenturalnych jaczejkach typu PO/N ( ͡º ͜ʖ͡º) Nikt nie mówi że Pis jest super a Kaczyński to Bóg
  • Odpowiedz
Na szczęście prawactwo głównie samo się ośmiesza :>

@blubi_su: Tak między Bogiem a prawdą to wykopowe lewactwo też by wiele nie straciło jakbyś czasem nie pisał niektórych postów, że tak to bardzo delikatnie ujmę :)
  • Odpowiedz
jesteś człowiekiem zaczadziałym antypisowską propagandą przeżywającym dysonans poznawczy...


@chanukowy_szkodnik666:
Osobiste wycieczki pod adresem kogoś, kogo się w ogóle nie zna powodują, że przestajesz być dla mnie oponentem w dyskusji, a stajesz się właśnie trollem, który niestety nie świeci, jak zresztą większość jemu podobnych!

  • Odpowiedz