Wpis z mikrobloga

Ludzie, narzekacie na aferę, że zboża złe są. Widocznie nie dorośliście do bycia internautą. Przyznajcie, że kontakt z internetem zainicjowaliście przy okazji powstania naszej-klasy lub mieliście konto na fotce. Zbożowcy to prawdziwi internauci, bo internet to zabawka.

Wiedzę czerpie się z książek, wszystko inne to manipulacja i oszustwo. Wykop to kącik towarzyski. Pewnie niektórzy łudzą się, że jest inaczej podejmując poważne dyskusje w znaleziskach, a to zwykła iluzja jest. Jeżeli płaczecie za wykopem jako za źródłem ciekawych informacji i wiedzy o świecie, to radzę wybrać się do biblioteki, póki jeszcze czas.

Dla atrakcyjności dodaję zdjęcie złotówki polskiej.

#seriousbusiness
Pobierz B.....k - Ludzie, narzekacie na aferę, że zboża złe są. Widocznie nie dorośliście do ...
źródło: comment_CsHidFD1BXQ9paL3vyHdYXu1xQQlN4eS.jpg
  • 3
@BrygadaWypok: Popieram, sporo tu narodu którzy bez wykopu jednego dnia nie potrafią przeżyć i już płaczą, tak jakby byli uzależnieni od tego portalu. Mi się akcja podoba ze względu na spontan i rozmach, administracji jak widać też nie przeszkadza bo nie widzę żadnych działań z ich strony by ją rozwiązać, może się nawet cieszą bo o wykopie głośno.
@aldi7x: Nie wiem jak bardzo trzeba być ograniczonym, żeby przeżywać negatywnie tak piękną akcję. Ile można treści powiązanej ze zbożem wydobyć. Niestety, widzę, że sporo osób tutaj myśli bardzo jednotorowo, skrajnie praktycznie i zupełnie nie internetowo. Ale to dobrze, wiadomo z kim się ma do czynienia.