Wpis z mikrobloga

Jak określić poziom znajomości np. języków programowania? w CV (zawsze mam z tym problem). Jestem sobie zwykłym szarym studentem dla, którego większość zagadnień poruszanych na kolejnych semestrach jest nowa. Większym lub mniejszym nakładem pracy udaje mi się je jakoś opanować i w miarę przyswoić. Jak określić poziom znajomości danego języka? Jeżeli jako punkt odniesienia wezmę osobę, która dopiero zaczyna naukę programowania określiłbym swój poziom jako dobry/bardzo dobry. Względem osoby pracującej wybrałbym podstawowy. Z językiem obcym jest łatwiej bo jest ustalony poziom biegłości językowej
#it #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
@SebixBezKaryny: Poprawnie określasz swój poziom :) Zastanów się tylko, czy CV wysyłasz jako poświadczenie Twoich umiejętności PRACY czy NAUKI.

I pamiętaj - to co pojawia się na studiach to wiedza akademicka. Żadne studia nie są w stanie nadążyć za zmianami w IT, dlatego firmy mogą wymagać zupełnie innego doświadczenia.

Zdecydowanie rekomenduje "podstawowy".
  • Odpowiedz
@SebixBezKaryny: Nieokreslaj w ogóle. Jak masz doświadczenie z poprzedniej pracy to opisz z czymś się zmierzyłes. Jeżeli nie masz, to opisz większe projekty jakie napisałeś.
  • Odpowiedz
@Koszmar_zUo: to zależy od weryfikującego może będzie miał konto na wykopie i przyjmie po znajomości ? wtedy zamiast kółeczek czy kwadracików mógłbym wrzucić ikony rogali przynajmniej moje CV by się wyróżniało na tle innych ( )
  • Odpowiedz
@SebixBezKaryny: Jeszcze sprecyzowany miesiąc. Mniej więcej tak by to wyglądało. Z jakimi technologiami miałeś do czynienia, narzędziami. Co do znajomości języków, to wpisalbym te które znasz najlepiej bez podawania poziomu znajomości. CV nie uniwersalne, a nastawione na konkretne stanowisko. Każdy programista pisał w wielu językach. Trzeba się nauczyć programować.
  • Odpowiedz