Wpis z mikrobloga

@Desann: Nie wydaje mi się, porównując go na przykład z E.Górniak, która ma dużo lepszy warsztat głosowy, nie dorasta jej do pięt. Nie twierdzę, że Górniak powinna Nas reprezentować itd bo według mnie piosenka się nie nadawała za bardzo.
@march_hare: @elemoisa: jego piosenka jak i umiejętności były najlepsze ze wszystkich w eliminacjach i to jest fakt, za granicą każdy uważa że Szpak był najlepszy, tylko w Polsce fani Margaryny nie mogą się pogodzić że ich królowa autotune nie wygrała.
@Desann: Nie jestem fanką żadnego zespołu, który brał udział w eliminacjach bo słucham całkowicie innej muzyki więc nie wiem skąd masz takie zdanie jakie masz... Podejrzewam, że serio mało znasz się na muzyce i śpiewie skoro twierdzisz, że jego umiejętności były najlepsze ze wszystkich ;) Górniak, Steczkowska, Kozidrak to osoby, które mają duży warsztat wokalny, Szpak nie dorasta im do pięt.
za granicą każdy uważa że Szpak był najlepszy,


@Desann: XDDDD

Dlatego wszyscy bukmacherzy, wszyscy krytycy i wszyscy obserwujący Eurowizję mówili, że Polska reprezentowana przez Margaret ma ogromne szansę na wygraną.

Człowieku, przecież Szpak wygrywa tylko i wyłącznie w Polsce, wszędzie na świecie mają go w dupie. jego i jego umiejętności wokalne, które są nieważne, bo to jest konkurs piosenki, a nie głosu itp.
@Desann: Sędziowie oceniają piosenkę jako całość i wcale nie wybierają zawsze tych, którzy najlepiej śpiewają, bo sami się nie znają. Przecież z Polski sędziuje Tul, która ze swoją piosenką zajęła ostatnie miejsce. Sędziowie nie są wybierani z krytyków i recenzentów muzycznych.