Wpis z mikrobloga

#gnidamabialaczke #gnidawalczy #gnidawygrywazbialaczka

z dzisiejszych perypetii tak na szybko :

- #!$%@?łem orła wstając z łóżka.. potknąłem się niefortunnie o stojak z kroplówkami.. nic poważnego się nie stało na szczęście.. jedynie lekko stłuczona kostka

- przeniesiono mnie do izolatki.. dzięki temu mam wypasione łóżko z mega wygodnym materacem, więc w końcu się wyśpię ;)
  • 19
  • Odpowiedz
przeniesiono mnie do izolatki


@gnida84: Mam nadzieję, że przeniesiono Cię ze względu na Twoją wygodę, a nie na to, że Twój stan się pogarsza. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@smoczek11: przydaje bardzo :-) dzięki! , a PSP jeśli Ci nie potrzebne to też z chęcią przyjmę :-) zawsze to odmiana będzie :-)
Oczywiście odwdzięczę się..
Papryczki jalapeños powoli rosną :-D
  • Odpowiedz
@gnida84: Obserwuję twoją walkę od samego początku i jestem pełen podziwu, bo nawet nie będąc na siłach by się samemu umyć, mimo tych wszystkich kryzysów i bezsilności - dajesz radę i walczysz. Jako, że jesteś dorosłym i poważnym facetem, to nie będę ci tu pisał słodkich słówek, bo wiemy jak się sprawy mają. Także zwalcz intruza i czekamy na ciebie - na siłowniach, na piwie, wszędzie. Tak po męsku - czekamy,
  • Odpowiedz
@gnida84: Czy izolatka to standardowa procedura przy każdym przeszczepie szpiku? Mam na myśli czas, który spędziłeś w izolatce bezpośrednio po przeszczepie. Bo dzisiaj dowiedziałem się że chłoniak się cofa i to bardzo wyraźnie i prawdo podobnie w maju przejdę przeszczep autogeniczny :) Wychodzę z tego cumplu i mam nadzieję że niedługo obydwaj zapomnimy o szpitalach.
  • Odpowiedz
@przemko89: z tego co mi wiadomo to tak jest to standard, ale czas trwania zależy od tego jak reagujesz na przeszczep i czy są jakieś problemy itd itp.. Możesz wyjść już np po 30 dniach..

@kfasu: pamiętam, ale cóż mam począć.. taka kolej rzeczy niestety.. Jakoś to przetrwam.. Nie mam wyjścia :-)
  • Odpowiedz