Wpis z mikrobloga

#prywatnynotatnik

Patryk Vega - Złe Psy, w imię zasad. Recenzja książki.

Od początku nie sądziłem, że to napiszę, ale debiut książkowy Patryka Vegi jest naprawdę niezły!

Vega to reżyser oraz producent filmowy, którego kojarzy każdy, nawet jeżeli go nie zna. Dlaczego? Dlatego iż w głównej mierze a właściwie całkowicie, jest to osoba odpowiedzialna za filmy takie jak PitBull, Służby Specjalne czy chociażby ostatnio szalejący w kinach Pitbull: Nowe porządki. Oprócz tego Pan Patryk może pochwalić się całkiem niezłym CV związanym z kręceniem seriali. Do tego wszystkiego ostatnimi czasy śmiało możemy dopisać również literacką stronę kariery, która o dziwo póki co, wychodzi Krzemienieckiemu całkiem nieźle. Los tak chciał, że w moje ręce trafiła pierwsza z publikacji, czyli „Złe Psy. W imię zasad”. Książka nie dla każdego i niestety nie wiem na ile podkolorowana, jednak co tak naprawdę sprawiło, że przeczytałem ją w dwa wieczory?

Recka jeszcze ciepła u mnie --> http://www.jestemaleksander.pl/2016/03/patryk-vega-zle-psy-imie-zasad-recenzja-ksiazki/ :)

________________________________________________________________
*Więcej treści, ciekawostek i luźnych przemyśleń znajdziesz w tagu -> #prywatnynotatnik lub po prostu subskrybując mój profil.

#ksiazki #wykopkindleclub #recenzja #ksiazka #patrykvega #czytajzwykopem i trochę #kindle
Pobierz a.....1 - #prywatnynotatnik

Patryk Vega - Złe Psy, w imię zasad. Recenzja książki....
źródło: comment_Y85KUmhJqZBlPasEGwg6iqv4kEDseFcD.jpg
  • 5