Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie, potrzebuje zrobić taki bajer jak na zdjęciu pod zabudowe tweetera powiedzmy, z tym że NIE POTRAFIĘ znaleźć takiego kinkietu bo sama podstawka jest właśnie z kinkietu halogenowego, może ktoś mnie naprowadzi gdzie mogę dostać kinkiet z taką stopką....

Albo jak znaleźć taką stopkę z zakończeniem regulowanym... nie mam pomysłów 2 godzine szukam czegoś i nie mogę znaleźć

#pomagajzwykopem #pomocy #caraudio #januszewszystkiego #diy
Pobierz Bermut - Mirki pomóżcie, potrzebuje zrobić taki bajer jak na zdjęciu pod zabudowe twe...
źródło: comment_eFF36iiyb2yh6s4xZ73d1fShlZdkSXiz.jpg
  • 28
@krak Dobra super za link z mocowaniem do kamery <3

Słuchajcie, chodzi o to że mam do zamontowania niezłe kobyłki bo to SS iluminatory D3004 takie jak na fotce i chciałbym móc je swobodnie kierunkować dlatego szukam czegoś na tej kulce czy jak to zwał, jeśli macie lepszy pomysł to piszcie bo przygotowuje się na razie jak się za to zabrać.

@elemenTH: a jak zrobie to jak najmniej odstające od słupka
Pobierz Bermut - @krak Dobra super za link z mocowaniem do kamery <3

Słuchajcie, chodzi o ...
źródło: comment_Q8DNsfR0Od1QOnczwAuFlojONqHuy0LA.jpg
@elemenTH: może inaczej, mało wiem na temat kierunkowania i pozycji tweeterów, mniej więcej rozumiem że im szerzej rozstawione tym pewnie lepsza stereoofonia separacja miedzy L/P i szersza scena, poza tym szukam sposobu z którym sobie sam poradze i będę mieć możliwość nanoszenia korekt co do samego kierunki tweeterów. Zresztą byłbym wdzięczny za kilka wskazówek jak widzisz że zamierzam coś zrobić źle.
@Bermut: ogólnie zasada jest dość prosta, postaram się to wytłumaczyć najprościej, sorry za niefachowe terminy. Głośnik gra najgłośniej jak jest skierowany bezpośrednio prosto, odchylając go traci głośność naturalnie bo lepiej promieniuje w przód. Wysokotonowy z lewego słupka powinien być skierowany na głowę pasażera a głośnik z prawego słupka na głowę kierowcy. Takie ustawienie powoduje wykorzystania naturalnego spadku głośności w zależności od kąta więc ten głośnik bliżej jest dla Ciebie jakby cichszy,