Wpis z mikrobloga

@AdamZz: Przeczytałem prawie całą, nie dotrwałem do końca. Malo wartościowa, moim zdaniem.

Co innego "Jak przestać się martwić i zacząć żyć"- akurat w tej książce jest sporo protipów, które mnie osobiście bardzo pomogły i okazaly się przydatne.
Czytalem kilkukrotnie. Bardzo interesujaca i dobra ksiazka. Porady w niej zawarte, sa dosc banalne - i to jest jej sila, bo mimo, ze powinnismy o nich wiedziec, to bardzo malo ludzi sie do nich stosuje. A szkoda, bo faktycznie dzialaja. Obowiazkowy tytul, jezeli chodzi o kontakty z ludzmi.
@AdamZz:

W telegraficznym skrócie:

1. Osadzenie samego siebie tu i teraz, czyli nie rozpamiętywanie tego co było, ale też nie wybieganie w przyszłość.
2. Akceptowanie samego siebie i rzeczy, których nie możesz zmienić - "Jest tylko jedna droga do szczęścia-nie przejmować się rzeczami, na które nie masz wpływu".
3. Nie poświęcanie nawet minuty na myślenie o osobach, których nie lubisz, ale także radzenie sobie z niesłuszną krytyką ("nie kopie się zdechłego
@Tehnikolor: Ja mam systemową pogardę dla ciemnej strony ludzkości ( ͡º ͜ʖ͡º), ale jednocześnie staram się zachowywać dużo empatii i serdeczności dla życzliwych jednostek.

W tym chyba tkwi cały sens szczęścia - sprowadza się do sumiennego stosowania prostych reguł w skomplikowanym świecie, w życiu, które sobie przesadnie utrudniamy. Ludzie łapią się na coachingowy marketing, ponieważ liczą, że to magicznie odmieni ich życie. A sedno tkwi w
Pobierz AdamZz - @Tehnikolor: Ja mam systemową pogardę dla ciemnej strony ludzkości ( ͡º ͜ʖ͡º...
źródło: comment_ZxORGhAB3F2wnI7VUt8O5MIsB92KuNp9.jpg