Wpis z mikrobloga

Ale beka co drugi chce byc gruchą i składać donosy. Ładnie się niektórym pod kopułką dzieje, niema to tamto #szeryfzbmw #aferasebixowa Szeryf powianiem was wyszukać i najzwyczajniej w świecie obserwować. Sporządzać o was notatki sobie tygodniowe i czekać aż odpier**licie coś a następnie "ponieść wilka" i tak każdego bez wyjątku. Zabawa zabawą ale donosy do skarbów (przecież to jedna z najbardziej "zbrodniczych" instytucji w kraju) i inne dzbany co robicie to wy chyba nie rozumiecie co robicie temu człowiekowi. Niektórzy to pokazali ze są bardziej ogłupiali jak Daniel.
a-lexis - Ale beka co drugi chce byc gruchą i składać donosy. Ładnie się niektórym po...

źródło: comment_9KYo5GHOi1tycyBV1iA7ToMNBwWwI6od.jpg

Pobierz
  • 30
@dodatkowy_chromosom: ojojoj ale śmieszne , sory ale irytuje mnie to. Afera się skończy za kilka dni wykopki znajda inną pożywkę jak kiedys było #logopol przecież babka przeszła załamane nerwowe. Zniszczyli jej rodzinę i w ogóle i po co po to ?,żeby nabijać sobie atencjiometr? To co powiedział grucha. To było bardzo szczere co on powiedział, tak naprawdę... Sory ale niektórym z was trze było by pokazać i sprowadzić do rzeczywistości. Proszę
@a-lexis: Sebix ma spore długi, do tego wyłudzanie podatku VAT, więc notki do US zrozumiałe, że ktoś sobie wysyłał. Sam jest sobie winien.

Nigdy w społeczeństwie nie będzie przyzwolenia dla patologii, zarówno w postaci rodziny Dzikowskich, którzy będąc bankrutami, w taki, a nie inny sposób wykorzystywali swoje dzieci. Nie ma też przyzwolenia dla patologii w postaci człowieka, który uważa się za będącego poza prawem, próbującego je egzekwować w postaci dziwnych samosądów,
@komitet_figli: nieeeee absolutnie to jest usprawiedliwianie się. Gówno prawda to co ma sebix nikogo nie interesowało do momentu kiedy nie stał się sławny. Mało kto rozumiał jego przekaz, potem gdy wszyscy zrozumieli ,że wpierlu nie będzie to zaczęło się szukanie innej "pożywki". Nie można kur tak robić, każdy moze popełnić błąd a do momentu kiedy są hehszki to jest wszystko okey. Później moze to sie skończyć tragedią i co wtedy??
@a-lexis: widzisz, to jest problem rozumowania, bo donos jest kojarzony z czasami komuny, ma bardzo negatywny wydźwięk. A wg mnie społeczeństwo samo nawzajem powinno się pilnować. My nie jesteśmy państwem prawa, obywatel nie boi się popełnić wykroczenia/przestępstwa, obywatel się boi zostać złapanym. I to jest patologia.
Jak parkujesz na trawniku, na którym za moje pieniądze co 2 miesiące sadzą trawę, to dlaczego miałbym Cię nie zgłosić? Oczywiście, skoro tam parkujesz, to
@sebawo: okey ja rozumiem co masz do przekazania ,ale ominąłeś konkretna rzecz. Co maja wspólnego donosy gruchy (na jego miejscu bym sie pilnował bo zlokalizowali go bardzo szybko) oraz innych do służby celnej czy do skarbowy,że wyłudza vat czy coś. PRZECIEŻ ONI MUSZĄ TO SPRAWDZIĆ Sam znam przypadek gdy ktos zrobił taki donos za to,ze tamto i nie było to prawdą. Inspekcje zniszczyły firmę i gość popełnił samobójstwo. Powiedz mi co
@komitet_figli: czekaj czekaj mirku . Czyli ja rozumiem ze za to jak ktos zajechał komuś pas i troche sie wygłupiał samochodem, to trzeba go doprowadzić do ruiny? Tutaj by nie było wątpliwości, mandat się należy jak psu buda. jednak ja cały czas mówie o tym co się dziej od wczoraj. Do wczoraj mnie to też śmieszyło i też sobie żartowałem. no ale zaczyan się to robić niebezpieczne. Grucha myślę ,ze miał
@a-lexis: Nie. Doprowadzenie do ruiny należy się komuś, kto w kominiarce grozi innym, jeździ do innych do domu, w celu, być może pobicia, i pisze donosy ma, w tym wypadku, Marcina za to, że ten wrzucił filmik seby na wykop. Pisząc to, co pisałem wyżej, chodziło mi o to, nie o wykroczenia drogowe.

A dlaczego grucha miał się niby wczoraj przestraszyć?
@komitet_figli: bo udostępniono jego całe dane osobowe jego postaci zdjęcia i konto na FB.. Jednak po kilkunastu sekundach ktoś kto miał wpływy dzwonił do administracji i zdjęli a udostępniającego zbanowali.Jakby to powiedzieć zbyt inteligentny gruszak to nie jest i w pewnym sensie rozumiem jego zabawę w obrońcę. Ale to nie marcin był temu winny tylko osoby nakręcające aferę i z tego co wiem Daniel ma ich ponotowanych. Teraz pewnie przez tymi
@a-lexis: Przepraszam bardzo, ale filmik zarówno z wykroczenia drogowego jak i z groźbami w kominiarce, był sygnowany jego imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem (co jest komiczne xD).


i z tego co wiem Daniel ma ich ponotowanych. Teraz pewnie przez tymi osobami będą długie "donosy"


I z tego właśnie powodu popieram wyniszczanie tego sebka. I on będzie mieć nauczkę na całe życie i inni przedstawiciele patologii może wyciągną wnioski. O ile seba
@komitet_figli: a ja wręcz przeciwnie do wczoraj popierałem, ale sprawa z tymi donosami zmieniła wszystko. Mówię hehszki mogą przerodzić sie w tragedie. Mam nadzieje ze chociaż z 5 czyści i będą musieli popłacić po tysaiaczku na jakieś cele dobroczynne. Jeśli jesteśmy konsekwentni to bądźmy do końca i nie róbmy kur z logiki.

Co do pierwszej części to powiem tak był to marketing nie było tam żadnych gróźb.
To ludzie to rozdmuchali
Ja z kolei się przyznaje ,ze też jestem jakimś nikłym ale jednak ogniwem w podtrzymywaniu tej afery. Jednak tak jak mówie stwierdziłem dzisiaj dość tego. Skończy się dzień kobiet poszukam w tym wszystkim komentarzy które były zbyt ostre zawierały grośby karalne itd. Spakuje wszystko do sebixa nich chociaż kilka osób poniesie kare. Taka inicjatywa co on teraz robi jest potrzebna. Bo każdy sie czuje mega anonimowy z za ściany swojego komputerka
a-lexis - Ja z kolei się przyznaje ,ze też jestem jakimś nikłym ale jednak ogniwem w ...

źródło: comment_9UBN1Kww79Iydu2r26q6kSwgknP7ljBV.jpg

Pobierz