Wpis z mikrobloga

@motyk: Ciekaw jestem, czy gdyby koleś jeździł starą Astrą, to czy spotkałby się z podobną reakcją na wypoku xD
Ogólnie nie lubię tego #!$%@?, że jak kogoś krytykujesz, to na pewno przez zazdrość, ale tutaj to jest ewidentne. Koleś burak, ale wiecie, że to on osiągnął w życiu większy sukces niż wy (już #!$%@?ąc od sposobu), więc tylko nakręcacie aferę i jego popularność. Żenujące, serio.
@Karoleer: No tak, bo należy przecież założyć, że jeśli ktoś coś ma, to na kredyt xD
Dupy was bolą, że większości z was nigdy nie będzie stać na tyle, co tego Seby, więc z uporem maniaka wylewacie swoje żale na jakiegoś buraka. Słabe to strasznie, ale trudno, to on prawdopodobnie wygrywa życie, nie wy.
@motyk: Tak myślałem. Wracaj do swojej nory w wielkiej płycie.
@Karoleer: Mentalność jakich ludzi? Co wiesz o tamtym gościu poza tym, czym jeździ i tym, że zrobił parę dziwnych ruchów? Oceniasz kogoś, o kim nie masz pojęcia, a tym bardziej o jego sytuacji materialnej i mówisz mi, że nie znam życia. Sam to przemyśl.
Cieszę się zatem, że są tu też ludzie, którym się udało, ale chęć "pochwalenia się" czy nawet pewien snobizm niewiele mówi o czyichś finansach. Ale wszyscy wolą
@DamnumEmergens: Czy ty naprawdę jesteś takim ignorantem? Sprowadzasz wszystko do zazdrości? Weź się zastanów. Koleś zachowuje się jak idiota na drodze a potem nie ma w nim nic pokory za swoje zachowanie. I nie ważne czy jechał golfem II czy X5. Nie mam bólu dupy bo zarabiam zapewne więcej niż ty, a jeśli masz więcej to świetnie! Po prostu oceniamy zachowanie a nie ile kto ma kasy.
Ilu wykopków stać na auto za ponad 100 k?


@DamnumEmergens: Kolegę @danpoznan nie stać na taki samochód. Wziął go w leasing na firmę. #!$%@?ć się kredytami na samochód, który w sumie jest #!$%@? warty i z roku na rok tylko traci na wartości jest średnim sukcesem. Zresztą w jego wieku, jak marzysz od 16 roku życia o BMW, zakup takiego samochodu nie jest niczym szczególnym. Nie czarujmy się ale dla normalnej
@motyk: Nie sprowadzam wszystkiego do zazdrości, przecież wyraźnie napisałem. Oczywiście, że oceniacie zachowanie, ale jesteś naiwny, jeśli myślisz, że tu wcale nie chodzi o pieniądze. Spójrz choćby na wypowiedzi niżej (m.in. twoje) i wypieranie tego, że jakiś Seba coś tam osiągnął.
@Krzy___ek: Jeśli wziął go w leasing na firmę to znaczy, że go nie stać? No #!$%@?, kolejny xD

Ja nie przeczę, że być może koleś rzeczywiście żyje ponad stan,