Wpis z mikrobloga

@Velsey: Miesiąc temu potrącili mi kota (miał 4 lata), a w grudniu jeszcze mi motocyklista potrącił synka Fiony(kończył trzy miesiące) ()
  • Odpowiedz
@agaciksa: To wypie#@a&aj do budy. No nic mnie tak nie bierze jak ludzie, którzy rzucają, że człowiek = zwierzę i jakieś naukowe fakty stwierdzone przez ludzi z innej epoki na podstawie podobieństwa organów etc. To człowiek jest nadgatunkiem i najwyższym (jeśli nie ma wyższych w innych galaktykach) przedstawicielem organizmów we wrzechświecie i sprawuje realną władze nad światem. Jeśli masz się za zwierzę to gratuluję samooceny ale nie mów, że inni
  • Odpowiedz
@xSQr: Ale niby co jest w tym słowie ohydnego? To że ktoś powie o człowieku że zdechł a nie umarł jest obraźliwe bo to zniża zmarłego do poziomu zwierząt, a nie dlatego że zdechł to brzydkie słowo. Może jeszcze murzyn to też obraźliwe określenie xd?
  • Odpowiedz
@Analb3rt:
1. Odpowiedz proszę najpierw na pytanie, które zadałam.
2. Skąd ta agresja? W ogóle jak śmiesz się tak do mnie odnosić, skoro właśnie zachowujesz się jak bydlę, rzucasz na mnie bluzgi, co to w ogóle ma być?
3. Skąd mirki, które zapulsowały ten bełkot?
4. Widziałeś do czego link wysłałam? Człowiek rozumny. To drugie słowo powinno zwrócić Twoją uwagę.
5. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale nigdzie nie zaprzeczyłam temu,
  • Odpowiedz