Wpis z mikrobloga

  • 90
Takie małe #truestory u mnie w #pracbaza na #dziendobry

Od początku roku pracuje z nami jeden gościu, rzadko ma styczność z różowymi z biura, więc ich po prostu nie kojarzy. Dostał info od szefa, że coś trzeba kupić i ma się z tym zgłosić do różowego, którego na potrzeby tej historii nazwiemy Leokadią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc ten, powiedzmy Mariusz, przychodzi do mnie i zagaduje, i dopytuje która to ta Leokadia, bo nie wie. Więc mu mówię, zgodnie z prawdą, że to ta w ciąży. Ciężko kminił kilka sekund, ale w końcu sobie przypomniał, że faktycznie jedna jest w ciąży. No to teraz musi iść z nią pogadać, tyle, że nie wie gdzie jest biuro nowe. Mówię mu, że i tak zaraz idę do biura, to przekażę co trzeba. Zgodził się.

Idę do biura, wiadomo dzisiaj dzień kobiet, idziemy z kilkoma kumplami życzenia złożyć.

Ja zostałem, bo miałem kilka spraw do ugadania. Załatwiłem co trzeba, i na końcu wspominam, że trzeba kupić tamto dla Mariusza. A jako że w pracy nudy, a śmieszek jestem, to postanowiłem sobie przy okazji zażartować trochę z różowych w tym momencie. Mówię więc, że gościu ich kompletnie nie kojarzy po imionach, a mało tego, na moją podpowiedź, że różowy, o którego mu chodziło jest w ciąży, to spytał tylko "która z nich jest w ciąży?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Liczyłem na salwę śmiechu, a dostałem dawkę #logikarozowychpaskow, każda wkurzona i obrażona na biednego Mariusza xD A najlepsze jest to, że KAŻDA z nich jest szczupła, a ta w ciąży jest w 6 czy tam 7 miesiącu, więc ciężko, żeby którykolwiek inną można było z nią pomylić xD

Chciałem pośmieszkować, a bogu ducha winny Mariusz ma teraz #!$%@? XDDDDD
#rozowepaski #heheszki trochę ##!$%@? ##!$%@?
Lookazz - Takie małe #truestory u mnie w #pracbaza na #dziendobry 

Od początku roku ...

źródło: comment_FoCSNHJEhbVlv6O6BRlKVvX16Yj97tWK.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Lookazz: brawo, zasugerowałeś wszystkim różowym, że albo każda z nich jest gruba, albo są na tyle mało interesujące że koleś który pracuje z nimi trzeci miesiąc nawet sobie nie zaprząta głowy zapamiętaniem ich imion xD
  • Odpowiedz
@ailurus: Zaznaczył że właściwie to nie ma z nimi za bardzo styczności (ten Mariuszek oczywiście), więc różowym po prostu się w dupach poprzewracało...
  • Odpowiedz
@ailurus: Może ma problemy z zapamiętywaniem imion. Ja na przykład kojarzę osoby z grupy na uczelni dopiero po pierwszym semestrze na tyle, żeby być pewnym, że jestem we właściwej sali ;_; A z imionami jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz