Wpis z mikrobloga

Mam 6000 golda, opłaca się brać chińskiego typka w promocji czy lepiej dozbierać na coś lepszego? Dodam, że nie należę do żadnego klanu, nie gram twierdz czy cw VI tierow i tym samym nie mam żadnych bonusów do zarabiania kredytów a te są mi najbardziej potrzebne
#wot #worldoftanks #pytanie
  • 12
@arbuz77: jak nie zamierzasz grać twierdz to lepiej dozbieraj na jakąś 8, która nie wymaga używania golda (cdc, fcm, jg8.8). Cdc na promocji kosztuje chyba tylko 6333 złota, wiec wiele nie brakuje.
@arbuz77: Jeśli nie planujesz grać w żadnym klanie, to do zarabiania gorąco polecam CDC, choć imo on wymaga nieco skilla, bo to jednak papierowy czołg, ale jak się nauczysz nim umiejętnie jeździć, to daje dużo frajdy. Minusem może być to, że często w nim pada ammo (przynajmniej u mnie). Type 64 to bardzo przyjemny czołg, ale bardzo ciężko na nim cokolwiek zarobić nawet na twierdzach, szczególnie, że coraz więcej pomarańczowych klanów
@arbuz77: kolego CDC jest fajny ale zwróć też uwagę że on ma normalny MM, czyli rzuca na X. Jeśli zależy Ci na zarobku to zwróć uwagę na 2 rzeczy - matchmaking +1 i cenę pestki. Tutaj bym celował w FCM ale to już 10k przy promocji. Golda łatwo zdobyć jak się jest w klanie, który gra twierdze. Często wpada misja na 1k golda do wykonania dla klanowiczów, niespecjalnie trudna.
via Android
  • 0
@poradnikspeleologiczny: wiem ze Mm ma do X także w pełni się z tym liczę. Choć nie gram jakoś super rewelacyjnie to myślę że cdc będzie lepszym rozwiązaniem niż zarabianie na V/Vi tierach. zawsze to krok do przodu nauka czegoś nowego. Fcm odpada gdyż wyłożenie 100zl (bo tyle mi akurat brakuje) to trochę dużo jak dla mnie, 50-60 ok, ale stowe za wirtualny czołg to trochę sporo