Wpis z mikrobloga

Mireczki, wiem że to pewnie głupio brzmi ale mam wrażenie że ktoś na poczcie mi ostatnio zabiera moje paczki z Chin, da się to jakoś zweryfikować? Miał ktoś z Was podobna sytuacje?
Pozwolę sobie użyć #aliexpress
  • 13
@Andczej: po prostu moje ostatnie kilka paczek "zaginęło" mimo że już dawno powinny teoretycznie przyjść. Jeszcze nigdy nie zagineła mi paczka z Chin, a zamawiałem wcześniej z dobre 60 rzeczy, a teraz nagle puf, 4/5 rzeczy zaginęło
@RudyLis: Miałem dokładnie tak samo - najpierw długo nic, chodziłem i pytałem czy czasem coś do mnie nie ma, później już prawie się pogodziłem, ale któegoś dnia mi listonosz mówi że na poczcie czekają jakieś paczki do mnie. Idę pytam i mi mówią że są. odbieram a one napisane mają że awizowane były prawie 2 tygodnie wstecz !!
Cała Poczta nasza Polska.
Bardziej obstawiam że gdzieś leżą.. Poczcie brakuje rąk do pracy. Coraz mniej ludzi chce pracować za pieniądze jakie oferują. W moim przypadku listonosz czeka aż nazbiera mu się duża ilość paczek i dopiero przynosi.
@RudyLis: Ostatnio dużo paczek nie dociera do lokalnych poczt, bo na WER lubią kraść. Było kilka sytuacji, że przyszła paczka rzekomo uszkodzona, pudełko w środku, ale telefonu brak. Akcesoria były, gifty były, ale telefonu jakoś tak przypadkowo nie. Później nagle w magiczny sposób w Polsce zaczęło ginąć gdy tylko do WER docierało.
Jestem pewny że mój listonosz czeka aż nazbiera mu się kilka paczek bo nigdy nie przynosi 1sztuki tylko naraz kilka. A rotacja jest taka że co się z kimś dogadam to nową twarz widzę