Wpis z mikrobloga

@JessePinkman_:

Dobrze dla Diaza, już się pojawiają ploty, że dadzą go do walki o pas. Dobrze też dla nas, fanów Conora, w jakiś sposób, bo Notorious nie okazał się słaby po porażce i nie zapadł się pod ziemię jak Ronda, tylko wziął porażkę na klatę.

Inna sprawa, że pasa nikt mu nie zabrał i w swojej dywizji dalej może czyścić.
@JessePinkman_: Nie ukrywam, że chciałabym zobaczyć jak rozrywa mentalnie Rafaela i go bije na walce (już mu ładnie zaczął wchodzić do głowy), ale podoba mi się, że z pokorą wraca do piórkowej. Tam pewnie dopiero odzyska pewność siebie i będzie można myśleć o lekkiej. Półśrednia to mrzonki. Przynajmniej skończą się te fantazje o walce z Lawlerem (którą prawdopodobnie dostanie właśnie Diaz).

Za to u pań Łysy poszalał. Biedna Nunes, wyujana na
@gram_w_mahjonga: Fuck Dana White xD Ja tej Nunes to nie cierpię po prostu :D Wygląda jak orangutan w klatce.Ogolnie to te wszystkie brazylijki są takie małpiate że szok,wszystkie bym badał co miesiąc na doping.Gadhela przecież wygląda i mówi jak Eric Silva lol.
@JessePinkman_: ( ͡° ͜ʖ ͡°) tuż po Twoim wpisie dałem trzy typy, €25 ze niaz wygra, €15 niaz wygra w 3 rundzie przez submission, €15 ze niaz wygra przez submission. W dzien ważenia sobie mysle, #!$%@?! On tego nie wygra napewno po czym wyciagnalem cała kase i dałem na totenham ktory zremisował. Tak, obudziłem sie nad ranem by ogladac walkę ( ͡° ͜ʖ ͡°