Wpis z mikrobloga

Mireczki, anony i przegrywy. Jako że jutro Dzień różowegopaska, wpadł mi do głowy pomysł następujący:

Chciałbym użyć poczty kwiatowej i wysłać elegancką wiązankę do pracy pewnej pięknej dziewczyny. Pomysł jakich wiele, ale okoliczności są następujące:

1. Etap znajomości bardzo wczesny: parę dni temu spotkaliśmy się po raz pierwszy, a piszemy ze sobą od 2-3 tygodni.

2. Nie wiem do końca jak ów różowypasek mnie postrzega, niby na spotkaniu było spoko, tak normalnie i myślę, że jest ok. Mnie natomiast b. się spodobała, choć staram się to ukrywać żeby nie wyjść na jakiegoś stulejarza (a raczej żeby się nie wydało że nim jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

3. Koszt bukietu to ok. 100 zł. Czy to nie przesada wydawać tyle na tak wczesnym etapie?

4. Pytanie czy laska może odebrać to w jakikolwiek sposób negatywnie. Tutaj pytanie bardziej do mirabelek.

#podrywajzwykopem #rozowepaski #kiciochpyta
  • 14
@Hahazard: Za wczesny etap na takie prezenty, weźmie Cię za desperata i oleje. Jak chcesz jej zrobić miły prezent i masz czas, to kup zwykłego kwiatka i podejdź pod jej pracę jak kończy i możecie się przejść na spacer i to będzie lepszy i bardziej taktowny prezent niż takie wysyłanie, tym bardziej do pracy wysyłać, gdy musiałaby się tłumaczyć od kogo to i mówić, że znacie się 3 tygodnie dopiero a
@Antybabilonia: To brzmi sensownie.

No a jak podbiję pod jej pracę (muszę zapytać o której kończy, bo nie ma stałych godzin pracy, więc pewnie się domyśli) z tym kwiatem to nie będzie pachniało przegrywem?
@Hahazard: wydaje mi się ze są 2 opcje:
1.bardzo jej się ten pomysł spodobał
2.wie ile takie coś kosztuje i oprócz tego że jej się podoba to wie ze nie sepisz na nią $$

zdecydowana większość różowych lubi kwiaty wiec są małe szanse ze nie spodoba się. .
a to czy chcesz wydać 100 to już raczej Twoja indywidualna decyzja.

pisze to jako niebieski wiec poczekam na opinie różowych. .:-)
@Hahazard: Ten pomysł z kwiatkiem jest ok, lepsze to niż wysłać bukiet do pracy. Myślę, że bardziej to doceni, poza tym jak nie i wiesz na czym stoisz to wysyłając bukiet się nie dowiesz, a przynosząc kwiatka możesz zbadać jej reakcję itp. Poza tym 100 ziko to możesz wybulić na bukiet jak już zacznie z Tobą chodzić a nie teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Antybabilonia:
@MireczekNumeroUno:

Nie że kwiat to przegryw tylko w sumie kwiaty się wręcza swoim dziewczynom, ew. laskom, z którymi dłuższy czas się już spotyka. A tu byłoby dość szybko, pytanie czy nie za szybko. O to mi chodzi.

To jeszcze ostatnia kwestia, panowie: czy uprzedzać pannę w stylu "przyjechałbym po Ciebie na uczelnię" czyli jakby umawiać się na spotkanie, czy z zaskoczenia ją wyczaić jak będzie wychodzić (i tak ją
@Hahazard: No najlepiej z zaskoczenia, bo tak to może się wykręcać, że nie ma czasu albo coś, a tak to wyskoczysz z kwiatkiem, możesz od razu do jakiejś kawiarni z nią skoczyć. Tylko pytanie czy faktycznie będzie miała czas, ale myślę, że element zaskoczenia jest na +
@Antybabilonia: No i plan można odłożyć na półkę, bo okazało się, że różowy ma naukę (zanim zasugerowałem cokolwiek), a przemieszczać z pracy do domu będzie się jeszcze w godzinach mojej pracy.

Dzięki za pomoc, mireczku!
@Hahazard: Wyjdziesz na desperata jak wyżej. Nie narzucaj się jej, nie jedź specjalnie do niej czy też nie stalkuj jej i nie pozoruj "przypadkowego" spotkania. To jak stawianie drinków obcym laskom w klubie - napije się na koszt stulejarza, a poderwać da się komu innemu. Nie zmienia to faktu, że sam pomysł propsuję, tylko nie teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisz/zadzwoń do niej i to wystarczy.