Wpis z mikrobloga

usuwacie zdjecia swoujej byłej lub bylego z kompa np z podróży itp? bo ja mam zamiar zrobic czystkę. czasem szukam jakiegos zdjecia i przypadkowo pojawia sie ona. a niechce wracac do tego co bylo no i po cholere mi jej zdjecia?
  • 25
bo po kilku latach fajnie jest trafić na fotkę z wakacji z byłą do której już nic nie czujesz i powspominać


@Hypnotoad: @ziobro2: @Nemesh: otoz to, czlowiek dojrzewa, pierw po zerwaniu zachowuje sie jak malolat, potem dorasta i nieraz sie nawet z ta byla takie fotki oglada
@TheArt: Ale pierdoły prawisz. Jestem ponad pięć lat po rozstaniu i ostatnią rzeczą jaką chciałbym zobaczyć to zdjęcia byłej. Aż mnie głowa boli od tego #!$%@?
@Nemesh: jestes niedorozwiniety w takim razie, trzeba miec nasrane we lbie zeby nie rozumiec prostej rzeczy wiec zmiataj do mamy kolezko, prawdziwy facet potrafi sie pogodzic z rozstaniem i nie musi nic kasowac
@TheArt: I płakać do zdjęć byłej. No stary, to dopiero dojrzałość. Jesteś śmieszny. Ale akurat twoje zdanie mało mnie interesuje, tak więc bez odbioru
@TheArt: no kisnę xD miarą prawdziwego faceta jest to czy kasuje zdjęcia z byłą? myślałem, że ostatnio miarą prawdziwego faceta była długość brody ( ͡º ͜ʖ͡º) eh, te nierealne standardy ( ͡° ʖ̯ ͡°)