Wpis z mikrobloga

W związku z licznymi aferami związanymi z tagiem #cebuladeals proponuję podczas poszukiwań przedmiotów w cebulowych cenach używać tagu #szukamcebuladeals.

Nie jestem pewny, ale może to dotrze do większej ilości cebulowych wykopków i nowy tag przyjmie się rozwiązując problem odwiecznej walki cebulek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 20
  • Odpowiedz
ciekawy pomysl ale ludzie beda miec w dupie malo popularny nowo powsaty tag i dalaj ochoczo beda cisnac na glowny tag cebulowy :)
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Mimo wszystko podam przepis.

Moja Mama jest mistrzynią pierogów. Przepis na ciasto wypróbowała setki razy. Ja wypróbowałam dzisiaj :) Pierogi wyszły genialne. Dziś były ruskie, ale farszu można użyć dowolnego.
pierogi

ciasto na pierogi
pierogi się gotują

Zdjęcia i filmy dodane przez innych użytkowników

pierogi
Ciasto na pierogi mojej Mamy wg reni123
Ciasto na pierogi wg Reni 123
Ulepienie tych pierogów to przyjemność.
Jednym słowem:smacznego !

Składniki

1 kg mąki
galeon - @StaryWedrowiec: Mimo wszystko podam przepis.

Moja Mama jest mistrzynią p...

źródło: comment_7kIHGhlc1StE6NS4yQHnw6vovhPrlMwC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
skoro wszyscy mają obserwować oba tagi to co za różnica xD


@Felonious_Gru: Domyślam się, że pytasz.
Taka różnica, że najpierw trzeba wypromować tag dorzucając siebie do obserwujących.
A jak już będzie na tyle popularny, że cebulki będą właśnie z niego korzystać i nie będziemy chwili obserwować poszukiwań cebulowych okazji, to możemy wycofać się z obserwacji.

Wybacz, ale chyba nie wiesz, co to marketing i jak działa.
  • Odpowiedz
usuń konto, czarnolisto, po co wołasz 5k osób


@artur9010: Piwnice ci zalało, że się dopiero teraz obudziłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdybyś zapytał, a nie stwierdził, to mógłbym odpowiedzieć. Mimo, że odpowiedź masz na samej górze.
Gdybyś okazał do mnie szacunek i nie pisał do mnie słowotokiem - także mógłbym odpowiedzieć.

Wiesz...w szkole podstawowej uczono funkcji przecinków, kropek, znaków zapytania i składni zdań.
Mam nadzieję, że na
  • Odpowiedz