Wpis z mikrobloga

Moje ostatnie #pokazmorde wywołało straszny ból dupy u stulejek i nie tylko tych męskich. Co sie uśmiałem to moje. Jakim trzeba być zerem żeby wyzywać kogoś tylko dlatego, że zrobił jakąś mine albo ubiera sie modniej od zwykłego wykopka. Dlatego ma coś dla was, specjalnie dla #stulejacontent z samego południa. Licze, że usłyszę wasze pękające dupki w Łodzi, gdy będę otwierał okno w taką piękną pogode jak dzisiaj :)

cieekawylogin - Moje ostatnie #pokazmorde wywołało straszny ból dupy u stulejek i nie...

źródło: comment_10n3SOd0Ufs6Lrx4vFEicDqgHm4IAhMs.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cieekawylogin:

1. Gdzie jest niby to modne ubieranie się? Bo jak na razie owe pokaż mordę zrobiłeś w jakiejś #!$%@? koszuli, jakie ja nosiłem co najwyżej w podstawówce. Gdybyś chociaż założył czarną, białą, wyglądałoby to o 1000 razy lepiej. Wykop to nie tylko informatycy nie wstający za mniej niż 15k i mający #!$%@? na to, jak się ubierają. Sporo z nich naprawdę dba o wygląd i dla nich jesteś śmieszny, z tą fryzurką jak 3/4 facetów nie obciętych na zapałkę, sikorem #!$%@? od starego i zwykłymi ciuchami.
2. Jakoś mi się #!$%@? nie chce wierzyć, że starsze dziewczyny podrywają kogoś, kto robi dzióbki do zdjęcia, w bicu ma jakieś 15cm i aparycję dzieciaka.
3. To nie instagram, fb, czy twój prywatny blogasek.
4. Czytałem coś o siłce. Takich jak ty widziałem setki. Siedzicie na siłce i kręcicie się jak gówno w klopie po całej sali, bo bardziej interesuje was poprawianie fryzurek i #!$%@? fotek przed lustrem. Po miesiącu zdziwienie na brak efektów, "no ale jak to, siedzę na siłce kilka razy w tygodniu po 2h przynajmniej, jak to jest możliwe?" Od #!$%@? #!$%@? selfie łapa nie rośnie. Nie osiągniesz na siłowni nic, bo brak ci człowieku pokory. Żeby coś z ciebie było, to musiałbyś przestać zachowywać się jak zniewieściały i zadufany w sobie gnojek. Trzeba #!$%@?ć jak świnia, wylewać litry potu i krwi i pogodzić się z utratą delikatnych dziecięcych dłoni i z tym, że nasza fryzurka wtedy będzie daleka od ideału. No ale jak ktoś od razu kupuje sobie tonę odżywek zamiast najpierw chociaż przez kilka miesięcy próbować bez tego, to nie mam pytań. Patrząc na ciebie wiem, że wrzucone wcześniej zdjęcie formy, było twoim pierwszym
  • Odpowiedz
@cieekawylogin: Piękny troll, brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A elita wypoku znów dostała wścieklizny odbytu, bo po raz n-ty świat daje im do zrozumienia, że spodnie bomber i chińskie t-shirty z bazaru wpuszczone w owe bombery to jednak nie jest moda najwyższych lotów i w takiej stylóweczce wyglądają niczym personifikacja biedy umysłowej xD. Nawet różowe się podpięły. Jezusie słodki, co się dzieje na tej stronie.
  • Odpowiedz