Wpis z mikrobloga

Z dumą stwierdzam, że skończyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)! No może jeszcze nie bo chcę dodać jeszcze tło, ale główny element jest. Wiem że nie jest idealnie, że można było wiele rzeczy zrobić lepiej, ale jestem bardzo zadowolony z wyniku. Przed wami Almalexia w pełnej krasie! #rysujzwykopem #rysujzdratharem #szkicownikdrathara #morrowind #morrowind
L.....r - Z dumą stwierdzam, że skończyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)! No może jeszcze nie bo chcę d...

źródło: comment_dUUS5xoaVA0gww5IZu9UfAjtK5F6wT4l.jpg

Pobierz
  • 10
@LordDrathar: Jak na początki jest bardzo ok.
Jak uwagi w stylu "co można poprawić" Cię zniechęcają to nie czytaj akapitu niżej ;)

Jak już wrzuciłeś całość to widać trochę błędów anatomicznych. Szyja jest za szeroka w porównaniu z resztą ciała, jest coś nie tak z okolicami klatki piersiowej (nie jestem pewna co- czy cycki za wysoko czy może to ta szyja sprawia, że wydają się zbyt wysoko ale coś tam nie
@blondeblossom: ale ja z chęcią czytam uwagi! Tak, wiem że tak średnio to wygląda jeśli chodzi o anatomię. Chciałem sprawdzić jak sobie dam radę bez jakichkolwiek zdjęć czy coś w tym stylu. Przerysować każdy potrafi, a ja chciałem zobaczyć jak to mi wyjdzie jak nie będę miał przed oczami gotowca. No ale jak na pierwsze takie rysunki chyba ujdzie.