Wpis z mikrobloga

Nie chce mi się odkopywać tematu ale jeżeli rzeczywiście skillowanie zawyżało średnią ludzi online to proponowałbym do tego wrócić bo liczba przyciąga nowych graczy jeżeli zobaczą że jest 200 graczy to przyjdzie kolejne sto jak przyjdzie kolejne sto to przyjdzie kolejne 50 etc. Ogółem jak stoją prace z filmikiem promującym serwer? I co z tymi zapowiadanymi wczoraj aktualizacjami? I drobna prośba moglibyście dodać Assasin Addon do NPC ? #mirkots
  • 13
  • Odpowiedz
rzeczywiście skillowanie zawyżało średnią ludzi online to proponowałbym do tego wrócić


@Hideki1337: nie rozumiem? Aktualizacja będzie dzisiaj jedna, wczoraj była aktualizacja mapy.
  • Odpowiedz
rzeczywiście skillowanie zawyżało średnią ludzi online to proponowałbym do tego wrócić


@Hideki1337: nie rozumiem? Aktualizacja będzie dzisiaj jedna, wczoraj była aktualizacja mapy.
  • Odpowiedz
@marahin: no coś robiliście z treningiem że ludzi kickalo nie wiem bo sam nie skillowalem a i tak jestem w top 10 dista ( ͡° ͜ʖ ͡°) w każdym razie jakbyście cofneli ta zmiane to by trochu więcej ludzi było online a to napędza machine. Rekordy serwera nie nabijały się od 10 osób online tylko tym szybciej im więcej było online w danej chwili.
  • Odpowiedz