Wpis z mikrobloga

Poszedłem do sklepu po browary, kupiłem 5 piwek. Do zapłaty 5 funtów, daje pakistanowi 10... a on mi wydaje 15. Myślę sobie a #!$%@? mu w dupe, wziąłem hajs, piwka, podziękowałem i wyszedłem
#wygryw #uk
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LiShenshung: Ooookeeeej ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wiem co chciałeś osiągnąć chwaląc się swoim #!$%@? umysłowym, chyba tylko poklask mirkowych przegrywów i atencję.

Cofam suba twojego kanału YT i częściowo podpisuję się pod tym co napisał @smells_like_a_bubblegum

Właśnie takich rodaków z takim samym podejściem do drugiego człowieka jak twoje staram się tu w UK unikać a jak już spotkam to się
  • Odpowiedz
@LiShenshung: ale jesteś zerem złodzieju, powodzenia w UK z gównianą znajomością angielskiego i w gównopracy. Myślisz, że jak trochę więcej zarobisz w fabryce przy taśmie, czy na magazynie, niż w Polsce, to nagle przestaniesz być debilem, który jak wynika z filmiku nawet w ojczystym języku nie potrafi się wysłowić?
  • Odpowiedz
a jak jest jakiś błąd cenowy na aliexpress czy innych stronach gdzie można przycebulić to odrazu lecą kupować bo przeciez musze miec pendrajwa 8gb za 30 groszy xDDD beka


@wilkolak81: Nie mierz wszystkich swoją miarą.
  • Odpowiedz
@LiShenshung: Sytuacja: typowy Sebix wyjeżdża zarobić na BMW do uk na zmywaku xDD
Do tego jeszcze złodziej cebulak i niedorozwój, przez takich jak ty nawet w Holandii jesteśmy z góry określani złodziejami i krętaczami, brawo ty.
  • Odpowiedz
@Qontrol: hahahahahahahahaha xD o jak skisłem z twojego #!$%@? mózgowego Seba xD i co niby tym udowodniłeś? Bo jedyne co wynika z mojego wpisu to to, że imprezowałem z szefem, mam ruchomy czas pracy i że niby "xD" cały dzień zamiast pracować, to będę imprezę z szefem wspominał, co oczywiście było hiperbolą i z wielu powodów jest po prostu nierealne.
Tylko czego się spodziewać po moronie, który wnioski sobie za
  • Odpowiedz
@Swiatek7: Możesz udawać że pracujesz. Czyli robienie swojego szefa w ciula. Chyba że szef o tym wie... czyli nie musisz udawać. Jeśli udajesz że pracujesz, to robisz swojego szefa w konia na kasie. Bo płaci Ci myśląc że wykonujesz dla niego pracę, a tak serio grasz w pasjansa.
  • Odpowiedz
@Qontrol: znowu nadinterpretujesz, nie było mowy o żadnym udawaniu. Po raz kolejny sobie dopowiadasz niestworzone rzeczy, nie warto z tobą rozmawiać, skoro w sumie rozmawiasz sam ze sobą. Wymyślasz coś sobie i sobie na to odpowiadasz, urojenia mocno.
Poza tym nikt mi nie płaci za to, że wykonuję dla niego pracę przez bite 8h z 15 minutową płatną przerwą, jak przy jakiejś taśmie produkcyjnej, tylko za efekty mojej pracy. Mogę
  • Odpowiedz
Ehh Dlaczego złodziej? Ziomek siedzi na kasie, wykonuje pracę w swoim sklepie. Ma za zadanie kasować klientów za produkty i wydawać resztę. Robi to źle... to nic skomplikowanego? Przecież nie wyjąłem mu hajsu z protfela ani z kasy, nie zabrałem produktów z półki i uciekłem. Czemu się nie śmiejecie z gościa że nie umie odjąć 5 od 10 ? może na wschodzie nie mieli matematyki w szkole ?? wiem wiem arabowie wymyślili
  • Odpowiedz
@LiShenshung: system dziesiętny wymyślili Hindusi, przestań zgrywać wielkie panisko, myślisz, źe jesteś lepszy od tego Pakistańczyka, którego okradłeś? On przynajmniej ma pracę w UK, w przeciwieństwie do ciebie. Serio ciekaw jestem co będziesz robić, ale świetlanej przyszłości ci raczej nie wróżę, skoro nawet w takim wieku jakim jesteś nie znasz dobrze angielskiego.
  • Odpowiedz