Wpis z mikrobloga

Dobra jako że @matra póki co jest poza mirko to informuję co do #bielskiewykoppiwo czyli regionalnej edycji #katowicewykopparty
Mamy już praktycznie zarezerwowane miejsce w Galerii. Mamy osobne miejsce na piętrze, palarnia jest w piwnicy lub na polu + po północy moglibyśmy przenieść się na parter. Co do lokalu: dostępne są piwa (niecraftowe) i są dosyć tanie [8-7zł]. Klimat raczej piwniczno-artystyczny. Właścicielem jest starszy gość, dosyć specyficzny, ale pozytywny bardzo.
Marta proponuje jeszcze drugą opcje czyli Opium - dwa boksy, właściwie stanowiące oddzielne dwie salki, większy wybór piw, cenowo też coś w okolicach 7-8zł w górę, nieco więcej ludzi tam przychodzi, klimat przeciętnego pubu, piwnica, palenie na zewnątrz. Po godzinie 23 odbywa się tam after party festiwalu Vagina Dentata (festiwal feministyczno-queerowo-anarcho-punkowy) czyli każdy będzie musiał zapłacić po 5zł od łebka, za co będzie mógł się "świetnie bawić" przy występach kobiet DJ'ek i jakichś tam innych pierdach (może jakiś performance się trafi) ....
Więc mirki i mirabelki głosujcie jaki lokal Wam bardziej odpowiada
#bielskiewykoppiwo #katowicewykopparty #bielsko #bielskobiala #katowice #rybnik #gliwice #zory #jastrzebiezdroj #wodzislaw #mikolow #zabrze #czestochowa #bytom #sosnowiec #dabrowagornicza #rudaslaska #tychy #chorzow #cieszyn #raciborz #siemianowice
  • 32
  • Odpowiedz
@fstab: U mnie miejscowy na Szczyrku, różne piwa mają. Tylko zmieniają i różnie bywa. Jak będę to się zorientuje co jest na stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawel_niki: swoją drogą teraz widzę, że fajnie to napisałeś. Niby dam wam ludzie wybór, ale macie wybór pomiędzy knajpą zajebistą a imo #!$%@?ą, chociaż byłam tam tylko raz w i zupełnie innym miejscu.
Przypominam, że facet zgodził się na 12, co do 19 to jak mówiłam - nie dzwoniłam przed Twoim wątkiem, a ja nie będę miała czasu na spotkania z nim..
  • Odpowiedz
@pawel_niki: mi to nie robi różnicy jak kto wybrał, bo już pisałam, że się dostosuję, ale chodzi o sam opis. Zresztą jak pisałam - skoro padło na Galerię, a ja dostałam możliwość na 12, nie na 19, to nie wiem. Tak czy siak, ja się z gościem nie spotkam, bo nie będę miała kiedy - najwcześniej czas będę miała 18 marca, ale oh wait..
  • Odpowiedz
@pawel_niki: Nie no, opis trochę przekłamany, bo w opium w tych dwóch salkach niewiele słychać z tego co się dzieje na parkiecie, ceny piw od 5-6 zł nawet, choć jak tam impreza jakaś jest to może lepiej galerię wybrać, żeby nie było jak z depeche mode xd
  • Odpowiedz
@Cinkito: z Depeche Mode był większy wlot, poza tym bądźmy szczerzy - kto tego słucha? Ostatnio jak byliśmy w Opium to było ok, co potwierdzi i @arrent i @kruko0 (no i Łukasz.. by potwierdził ( ͡º ͜ʖ͡º) ), a jak muzyka była kiedykolwiek zbyt głośna, to nie było problemu z przyciszeniem. A impreza główna i tak odbywa się w drugim skrzydle lokalu.
  • Odpowiedz