Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki( ͡° ʖ̯ ͡°)

Planowaliśmy inny przywitanie, no ale trudno - jest pszypau musi być działanie
od razu zaznaczamy, że nie są to żadne #cebuladeals , a bardziej #wykopefekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakoś tak sobie handlujemy znaną Wam marką Xiaomi i wszystko było ok, aż do wtorku. Otóż odebrany przez kuriera telefon, zamiast do klienta pojechał do.... Lombardu -> http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-32gb-komplet-nowy-gw-i6026059970.html

Na szczeście bagiety w tym kraju jednak działają dobrze i szybko, jednak za dobrze. Bowiem okazuje się, że sam paragon z mojej firmy (który był w lombardzie dołączony do telefonu jako dokument zakupu xDD), czy też fakt że sprzedał go na własne nazwisko kurier, który go odebrał ode mnie - nie wystarczą panu bagietmistrzowi sprawującemu pieczę nad tymi 50kg mefedronowej soli kuchennej którą trzymają w depozycie xDD A jak chcę żeby telefon wrócił do właściciela, czyli do mnie muszę podać jeszcze numer imei telefonu, którego zwyczajnie nie spisałem, bo po co w końcu nie zamierzałem dymać nikogo na gwarancję tylko robić uczciwy biznes. #logikaniebieskichpaskow.

Wobec tego, osoba która nam pomoże odszyfrować imei ze zdjęcia z aukcji dostanie od nas za darmo, elegancko kurierem (wys 24h xD teraz mamy wysyłki za darmo w ramach rekompensaty to możemy osobną paczką wysłać jeszcze chipsy i batony xDD) ten lekki i elegancki powerbank 5000 mAh! :) http://allegro.pl/oryginalny-xiaomi-powerbank-5000-mah-ladowarka-i5996539619.html

Bardzo prosimy o #pomocy (,) #rozdajo
  • 81
Nie mam innej firmy, tylko nie od zawsze zajmowałem sie xiaomi. Telefon jest dobry, zle jest comiesięczne płacenie rat, wiec nie wiem czy nie lepiej wziąć sovie za gotówkę tańsze xiaomi i mieć spokoj :)
@noekid dopiero raczkujemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlatego allegro to jedyna forma składania zamówień. Niedługo startujemy z sklepem - www.mispot.eu, jednak to wszystko musi trwać pewien czas w przypadku jak się samemu rozwija biznes, a nie startuje z dużym kapitałem, lub jedzie z kredytem (na który zresztą też trzeba zapracować - ja jestem póki co zielonką dla banków ( ͡° ʖ̯ ͡°))
W najbliższym
@MiSpot: a inny chinski stuff bedziecie miec? Oprocz tel chce kupic tablet, bodajze onda 10 cali, dual boot i 3g (a jak nie onda to jeszcze druga firma miala cos z dual bootem i 3g) + etui z klawiatura. Jakby sie dalo w polsce na fv kupic taki zestaw na raz to by bylo mega ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noekid na pewno planujemy mieć cale xiaomi, meizu, i drony ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaraz napisze do mojego dostawcy, oni zaraz w sumie zaczynaja prace wiec jak jesteś @tylkonocny to sie jeszcze dzis dowiesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@MiSpot: Hoho akurat mi się ban skończył za NIC - (nie)pozdrawiam @fDy czy kim-tam-kolwiek jesteś - a tu dobra nowina :-]
A ogólnie jak się sprawa skończyła ten mój "numer" pomógł coś czy tylko w ramach obiecanej nagrody, że trafiłem wygrywam :D ?