Wpis z mikrobloga

Patrzcie Mircy na co się tu wczoraj w nocy natknąłem. Jeden pod drugim wpis gdzie wyżej kobieta chwali się muskulaturą, a niżej mężczyzna nową bluzeczką.

Kurde blaszka, daleko mi od osądzania ludzi i mówienia im jak mają żyć. @zdupix , @kubaproq - nie zrozumcie mnie źle. Nie hejtuję Was. Ale takie combo to mocna rzecz. Daje do myślenia. Pozdro

#rozowepaski #niebieskiepaski #gender
W.....t - Patrzcie Mircy na co się tu wczoraj w nocy natknąłem. Jeden pod drugim wpis...

źródło: comment_FZaPGHwMAadithKOPQNKFW8kMlB8yEAB.jpg

Pobierz
  • 17
Chociaz nie wiem co gorsze,panienka wygladajaca bardziej mesko od typka nizej czy chlopulek ubrany w damskie ciuszki XD

@zdupix: to drugie. Bo same mięśnie nie sprawiają, że laska wygląda męsko. Do tego trzeba jeszcze kwadratowej twarzy po hormonach w stylu DDR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzę, że dalej wylewa się ból dupska o to że kupiłem sobie bekową koszule xD nie ubieram damskich ciuszków a wy musicie mieć smutne życie jeżeli wyjście poza kanon znoszone jeansy + polo oznacza walenie w dupsko xD jestem 100% facetem, tak się czuję, zachowuję i mam #!$%@? na stulejki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kubaproq: Ale po co mnie wołasz? Żeby nazwać stulejką i powiedzieć, że mam smutne życie? Bo nie rozumiem dlaczego. Ja Cię nie obrażałem więc trochę nie rozumiem dlaczego Ty to robisz. Przecież nie pisałem nic o "walenie w dupsko" czy co tam insynuujesz jakobym napisał. Co więcej, zaznaczyłem, że wpis nie ma na celu żadnego hejtu. Ot ciekawe zjawisko, kobieta chwali się muskulaturą, mężczyzna bluzką. Nie sądzisz? Trochę odwrócenie ról...